Prikaz video vsebin

RogergR Član
uredil/-a 24. March, 2011 v Programi
Na disku imam 64biten(zadnji LTS, mislim da 10.4)) in 32 biten(10.10) ubuntu. Čeprav ima 64 biten več prostora in je nekoliko hitrejši uporabljam večinoma 32biten sistem. Zaradi pomanjkanja prostora v 32bit datotečnem sistemu kak dober video (.avi, .mp4) izrežem in prilepim v 64bit datotečni sistem. Do teh datotek lahko normalno dostopam iz 32bit sistema, ko pa jih odprem v 64bit sistemu ni slike ampak le zvok. A mi lahko kdo pomaga?
Hvala in lep pozdrav

Komentarji

  • Imeti oba sistema je bedarija. Problem pa ni v tem, da kopiraš iz enega na drug sistem. Problem je v predvajalniku, ki ga uporabljaš na 64bit sistemu.
  • Osel gre samo enkrat na led, jaz grem najmanj dvakrat...
    Raje bi imel samo 64bit sistem, pa nisem dovolj izkušen uporabnik, da bi se z lahkoto izognil vsem "pomanjkljivostim" 64bitnega sistema v odnosu do 32bitnega. Za 32bitni sistem je pa praktično že vse servirano.
  • Rogergr je dejal/-a:
    Osel gre samo enkrat na led, jaz grem najmanj dvakrat...
    Raje bi imel samo 64bit sistem, pa nisem dovolj izkušen uporabnik, da bi se z lahkoto izognil vsem "pomanjkljivostim" 64bitnega sistema v odnosu do 32bitnega. Za 32bitni sistem je pa praktično že vse servirano.
    samo za primer ti dam,ko sem še pred dobre pol leta uporabljal windowse sem probal 64 bitno verzijo in sem stestiral enga in drugega(32bit) pa so ti programi delali isto hitro kot na 32 binem sistemu ,ker so pač 32 bitni samo malo se je poznalo npr outlooku .če mene vprašaš je 32 bit linux prav super,ker če glih nisi nekam preveč podkovan z programjem je 32bit linux super rešitev

    drugače ti pa želim lep dan še naprej
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.