kako iz 11.04 nazaj na 10.10

Lep pozdrav. Inštaliral sem oz. nadgradil 10.10 ubuntu na 11.04 natty. Ker nisem zadovoljen in pol stvari ne dela kot je treba bi rad presedlal nazaj na 10.10. Zanima me kako bi lahko inštaliral 10.10 ubuntu in ohranil svojo oziroma home mapo , ter hkrati izbrisal 11.04.
Upam ,da nisem zakompliciral :P

Komentarji

  • Ponovno namesi 10.10. Ko v instalaciji prideš do mesta, kjer te vpraša, kako namestiti Ubuntu, to je uporabi celoten disk ali poleg drugega sistema ali nekaj drugega izberi tisto zadnjo opcijo spodaj nekaj drugega.

    Potem ti pokaže vse particije in ročno doliči, kje boš imel " / ", kje " home " in kje "swap".

    Za " / " in " home " določi tudi naj ju priklopi in "home" naj ne formatira, samo " / " formatiraj.

    Particije " / ", " HOME" in " swap" uporabi iste, kot si jih imel pred tem, če ne veš kašne si imel, zaženi gparted in boš videl.
  • meni je 11.04 pred dvemi meseci to isto delalo ampak zdaj je vse ok in čudno da ti ne dela dober
    kaj pa ne dela dober me zanima
  • Ko naštimam compiz ali pa unity izgled mi nenormalno šteka računalnik. Brezžični internet ne morem uporabljati,ker mi nič ne dela in ne zazna.
    No ko sem odstranil in imem gnome "izgled" mi nič ne šteka ,bolj me moti ko mi ne dela wifi.
  • jaz imam ATI integrirano grafično in nisem omogočil gonilnika in vse lepo dela drugače mi je vse štekalo ,kako si pa ti grafiko usposobil pa povej katero grafiko imaš in če je slučajno integrirana
  • Pozdrav
    Končno rešil težavo z wifi....:D :lol: :P .... samo tale compiz me še malo :mad:
    Grafično imam Intel 945 G... ....
    Še tole rešim z vašo pomočjo seveda heheh, potem bom pa :D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.