Forumi

Djte dat še kšn predlog glede foruma. A se še kšni forumi odprejo pa to. Glede barvne sheme.
«1

Komentarji

  • Kami Član Ubuntu.si
    Kaj pa forum Ubuntu npr nasploh ubuntu pa Aplikacije - nasploh aplikacije za ubuntu pa naprimer forum apt-get nevem :D
  • christooss Član Ubuntu.si
    Mal sm spremenil oz premaknil nekatere teme. Na pobudo bla?a :) da ga kuj uvalim :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Blaž slovenščina!!! na forumu
  • christooss Član Ubuntu.si
    Error: Unable to write configuration cache file to cache directory. Please make sure PHP has write access to the directory 'cache'.

    Forum še vedno meče tale error ven!!
  • bl4z Član Ubuntu.si
    pomoje je forumov prevec ! ampak res ... jaz bi dla max 5-6 ... bom si mal vzel cas pa dal en konkretn predlog :0
  • christooss Član Ubuntu.si
    Hm poötimej najprej error. Nanovo morö pravice dat za database! enako kot si naredu pri wikiju
  • bl4z Član Ubuntu.si
    nism vedu da je error ... bom pogledu dones k pridem domov
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ko boö mel čas öe slovenöčino v forum.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    jo .. samo ce bo kaksen bolj levi prevod bom zbrisu dol.. raj mam pravilno anglescino kt pa slabo slovenscino ?)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Hm a nebi raj popravu v datoteki pa je?
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    heh kaj dela sam brisal bi lol
  • bl4z Član Ubuntu.si
    nene ... bomo dal gor slovensko ... bom .. sam da najdem 5 minut casa .. off 2 work :/
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hehe saj ne rabiö slo jezika ;P
  • christooss Član Ubuntu.si
    Mislm da je slovencki jezik potreben za SLOVENSKO stran UBUNTUJA
  • Kami Član Ubuntu.si
    Če je malo za prevest, te lahko jaz samo daj datoteke nekam na net :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Sej je forum preveden samo bla? mora dat datoteko gor pa bo :)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hjao in kaj čaka tako dolgo?
  • christooss Član Ubuntu.si
    Mogoče je tole kr stara tema ampak bi predlagal da se v opisu dodalo katero "vrsto" ubuntuja uporablja Uporabnik. Cko kot majo na ubuntuforums narjeno. Sej vem da je to hard to do :) ampak bi blo fino, da nekdo, ki pomaga ne zaplete da začne razlagati o rešitvi v GNOMU pol pa se izve da tist k rab pomoč uporablja Kubuntu

    Samo ideja :
  • Kami Član Ubuntu.si
    Mislim, da nebo problema ker je na forumu par php & mysql programerjev (tudi bl4z), pa to nebi blo težko naredit :)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    lahko naredim, da se kraj zamenja z version .. to je najlazje .. glede tega custm popravljanja foruma je sam en problem .. k prine nova verzija punBBja je potem potrebno vse to prnest, kar se je porpavlalo .. to mi edin ne pase
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.