Slike vaših 3D namizij

135678

Komentarji

  • napsy je dejal/-a:
    hm beryl se ne razvija več. Ma pa sedaj compiz kar nekaj hudih novosti v gutsy
    Pravzaprav se razvija, pod imenom Compiz Fusion (jaz pravim kar samo Fusion ali Fuzija)
    Fuzija je rezultat združitve projektov beryl in compiz, tako da razvijalci beryl-a sedaj razvijajo Fuzijo.

    Nisem pa vedel, da se novemu compizu reče gutsy? Ni to nov ubuntu?
  • napsy Član Ubuntu.si
    Peter je dejal/-a:
    ...Nisem pa vedel, da se novemu compizu reče gutsy? Ni to nov ubuntu?
    aha
  • Kako to misliš da ima compiz kar nekaj hudih novosti v gutsy?
    Malo sm se zmedu :S
    Kokr jes vem, compiz ni odvisn od ubuntu.
  • napsy Član Ubuntu.si
    Verzija compiza, ki pride zraven gutsy-ja ima kar nekaj novosti. Upam da je dovolj jasno :)
  • evo moji screen (compiz fusion):
    image
    image
  • bl4z Član Ubuntu.si
    v 7.10 dela tudi lepo una verzija direk iz beryl repositorijev .. sam je teh ucinkov in pluginov ze mal prevec .. men pa se tud ne da vseh gledat in sporbat .. pomoje je bolj bil cas da se odlocijo kreti so uni glavni efekti k morjo bit in se jih spil do potankosti 3-5 ... une ostale sicer eye candy zadeve ki pa niso prevec uporabne pa naj skrijejo v x menu konfiguracije da ne motjo prevec ..

    keep it simple uglavnem
  • bl4z je dejal/-a:
    v 7.10 dela tudi lepo una verzija direk iz beryl repositorijev .. sam je teh ucinkov in pluginov ze mal prevec .. men pa se tud ne da vseh gledat in sporbat .. pomoje je bolj bil cas da se odlocijo kreti so uni glavni efekti k morjo bit in se jih spil do potankosti 3-5 ... une ostale sicer eye candy zadeve ki pa niso prevec uporabne pa naj skrijejo v x menu konfiguracije da ne motjo prevec ..

    keep it simple uglavnem
    :rolleyes: to je pa problem z gnomerji
    Ene plugine sprobaš dons, ene jutr...nkol ni preveč. 3-5 je pa tko premau, pol bi itak sam ta nujne izbrov (move, resize...) in nebi blo nč posebnga.
  • Dela tud v feistyu ;) Je pa supr za uporabljat, ker je v bistvu to združitev beryla in compiza.
  • mah meni je beryl najbulji :D kdr bo nov Ubuntu pa Mrs. Fuzijo gor dat :D :D :D
  • AFAIK Fuzija nima skupnga z ubuntu.
    Mrbit sam na ist dan pride prva stabilna verzija vn al pa bo šele v gutsy paket za fuzijo v uradnih repozitorjih.
  • em, kako bi pa naredili, da bi imel na vsaki strani drugačno ozadje?
    To se že matram kr neki časa, pa mi ne rata.
  • Mi lahko kdo prosim pove kako, da jaz ne morem nikakor narediti takšnega namizja kot ga lahko vidim na vaših slikah.
    Vsega boga sem že psokusil nastaviti pa ne more niti kocek zaverteti. Kaj še le da bi si jo olepšal in da bi bilo 3D.
  • evo tale je z Beryl-om (Compiza raje ne bom pokazal, ker je polomija, z Beryl mi gre pa zelo dobro...rad bi imel samo še CUBE REFLECTION, pa bi bilo popolno), pa tudi mene to zanima za na vsaki desktop drugačno ozadje (Beryl ali Compiz-Fusion)
    link slike: http://img235.imageshack.us/my.php?image=screenshotpv4.png
    dajte malo povedati mnenje........
  • lobi je dejal/-a:
    Mi lahko kdo prosim pove kako, da jaz ne morem nikakor narediti takšnega namizja kot ga lahko vidim na vaših slikah.
    Vsega boga sem že psokusil nastaviti pa ne more niti kocek zaverteti. Kaj še le da bi si jo olepšal in da bi bilo 3D.
    Če kocka ni 3D, je seveda ne moreš zavteti, kajti kocka je 3D telo. Drugače pa, imaš beryl/compiz/fusion inštaliran?
  • za snemanje desktop-a je najboljš "recordmydesktop"
  • uredil/-a 25. April, 2008
    Končno mi je uspel zrihtat 3D namizje Slika mojega 3D namizja
    Če ma še kdo problem naštimat kocko morš naštimat Configure Desktop > Multiple Desktops naštimat Desktops na 1
    v CCSM-ju General Options > Desktop Size and set Horizontal Virtual Size to 4 and Virtual Vertical Size to 1
    (copy pastan iz Kubuntu uradnega foruma)
    Edit: slika je mal velka (ja v naslednje bom objavlju manjše slike)
  • Cube Član Ubuntu.si
    najbolj hudo odzadje, sicer malce fuzzy sam hudo :D prow anti ms :D

    lp,cube
  • nekaj za AWN....sigurno ga mnogi uporablajte....
    v Ubuntu 8.04 se namesti AWN 0.3.1, ki je še razvojen se mi zdi......
    in meni ne deluje applet za show desktop....
    zanima pa me ali je kaj narobe pri meni na računalniku(software) ali je finta v tem da morajo to še popravit?
    ker če bi imel še ta applet bi bilo popolno :D
  • napsy Član Ubuntu.si
    drži se topica ...
  • matic13 Član
    uredil/-a 26. September, 2008
    image
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.