Slike vaših 3D namizij

124678

Komentarji

  • Help im a Rock: mi lahko daš to slikco, ki jo imaš na namizju. kar na "e-poštni naslov" pošlji
    ali pa kdorkoli, ki jo ima mi naj pomaga, ker jo jaz ne najdem nikjer
  • image

    Vglavnem sm delau na tem da sm namizje čimbolj spucau... Uporabljam gnome do in v bistvu na namizju ne rabim ničesar, za vsak slučaj sem na dnu pustil še dock (tisti znakec spodaj).

    Lahko bi dodal še screenshot z odprtim dockom ampak je tisti screenshot neka čudn (zgleda da driverji za grafično še vseeno niso čisto pošlihtani :)

    Vesel bom vsakega komentarja!
  • Lepo..čeprav me zanima kak zgleda z dockom....

    Drugač pa js dvomim da bi lohk meu tako namizje...i need shortcuts and icons! :D
  • yoc Član
    uredil/-a 23. June, 2008
    image

    Ja tole je dock... Čeprav sej pravim da ga niti ne uporablam za drugo kot to da imam tray bar dole... Gnome do rules:) Tiste dokumente ka bi meu na namizju z tremi potezami najdeš...
  • z dockom dosti lepš zgleda!! in ja..vrjetno alt +f1 lahk nadomesti marsiker shortcut ..sam useen.. :D
  • lepo namizje.
    tudi lepo ozadje in tista ura notri hehe. prav prilagaja se!
    nisem pa še nikoli slišal da "GNOME DO", kaj je sploh to?????
    pa kako ti je uspelo odstranit ikone od drugih diskov iz namizja, če jih kaj imaš seveda hehe?
  • napsy Član Ubuntu.si
    ni nautilusa, ni namizja. Oz ima nautilus možnost, da ne kaže ikon na namizju
  • kako pa se to namesti??
    pa ta AWN je tudi zelo lep, katero temo imaš to za AWN?
  • kako pa si naredu da panela ni?
  • Cube Član Ubuntu.si
    uredil/-a 23. June, 2008
    vizualno najjlepse kar sm jih vidu doslej, uporabno NOT (usaj zame) :D

    lp,cube
  • Sedaj bom pa jaz dal pack vprašanj hehe....
    1.) kje si dobil to ozadje, da tako lepo ura notri paše?
    2.) katero temo uporabljašpri AWN?
    3.) kako se namesti Gnome do?
    4.) kje si nastavil pri AWN tisto puščico?

    upam da ni pretežko :D
  • https://wiki.ubuntu.com/GnomeDo a je tako težko googlat ?
  • kde 4.1 ma (bo mev) tud nekej zlo podobnga: run dialog al koko se temu reče. Mislm, izbolšan run dialog k je zlo podobn gnome do-ju.
  • Amm... Ozadje sem si sam naredil v gimpu... Pa tole ni awn ampak cairo-dock (sem pa razmišljal tudi o awnu... mogoče že kmalu ;) )
    Aja, panel pa odstraniš tak da greš v sessions pol pa tam pod current session odstraniš gnome-panel... Potem klikneš še na zavihek session options pa remember currently-running applications... To je to, naslednič se ti panel ne bo več zaganjal... Če pa ga hočeš spet priklicati pa alt+f2 pa vpišeš gnome-panel. Drugač pa meni nič ne manjka z gnome do-jem, meni služi čisto vredu tak da tisto o neuporabnosti je tak. Če maš kaj takega kot gnome do pol (vsaj po moje) ne rabiš nič drugega.

    Glede ikonic na namizju pa: gconf-editor -> Apps/Nautilus/Desktop pa odkljukaš kvadratek "volumes_visible"
  • "Glede ikonic na namizju pa: gconf-editor -> Apps/Nautilus/Desktop pa odkljukaš kvadratek "volumes_visible" "
    kje si ti to našel ,ali lahko to tudi v gnome narediš, ali samo v gnome do???
    in še zanima me kaj se ti zdi bolje......awn ali cairo-dock?
  • Dobro, to je malo off topic ampak vseeno... Zaženeš terminal, vpišeš gconf-editor, enter pol pa naprej po navodilih... A bo šlo? (mogoče pa nisem dobro razumel kaj si me hotel vprašati)
    Ja meni je bolj všeč cairo dock (btw. danes popoudne so glih prišli eni fajni updejti), kr je zaenkrat bolj konfigurabilen (če ta beseda obstaja)... Pa tudi zgleda veliko boljše...
  • yoc Član
    uredil/-a 25. June, 2008
    image

    Še 3d screen (got milk?)...
  • hvala...odlično si me razumel hehe!
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.