Slike vaših 3D namizij

1234568»

Komentarji

  • Žujo.

    image

    image

    image

    Mja. Sem picajzl in še vedno nisem najbolj zadovoljen s tem imiđem.
    Na Ubuntu 10.10 sem zdaj en mesec, sem bil pa prej na 10.04 kake 3-4 mesece.
    Od začetka mi je bla na LTS-ki default Gnome tema ušeč, nekaj novega, pa sem se naveličal, šel na KDE in uničil sistem, pogruntal sem da je KDE še bolj zanikrna stvar od Gnoma in sem migriral nazaj.
    Zdaj sem naložu te nove teme na 10.10 pa so skor vse res hude, ampak še zmer neki manjka.
    Verjetno ker je Win7 tak transparenten bijač, pa ker je OSu X tak masten kremasten... oba mata prepoznaven stil.
    Ubuntu ga ima sicer tudi, ampak je manj eleganten, pa ne mi govort kako je KDE bolj eleganten. Ni. Kičast je.
    No, sem se potem podal na krvavo križarsko vojno in sem cel dan zapravil da sem naredil nek kompromis na Gnomu.
    Povejte če se vam zdi v redu, sej je itak znana tema, znan plymouth screen pa vse... uporablam Docky, vendar mi gre na živce ker ne morem še spodaj imet ene default Panel... Dockyju se pa tudi nočem odpovedat. Za en čas bo. Sploh se ne morem odločit, ker je tolk možnosti da me sam glava boli.
  • Tale ubuntu splash screen s soncem zgleda prekleto awesome :D
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    @Crazy: To je ena od tem, ki jo je opisal tudi omgubuntu. Tam jo lahko najdeš.
  • daark018 Član Ubuntu.si
    uredil/-a 27. October, 2010
    hold3n: Tudi jaz sem se naveličal privzete Ubuntu teme... Zato sem jo malo "poMacal" :D
    Moja tema:
    image
    image
    image
    :)
  • mihap Član
    uredil/-a 27. October, 2010
    Namizja rajši ne pokažem, z veseljem pa z vami delim sliko za ozadje, 3D seveda...
    image
    (iz http://www.ekokmetija-lipnik.si/ - avtorske pravice seveda izključno njihove...)
  • Hehehehehe :P Je pingvin preveč eksotičen, kaj :P

    @daark018 Res si jo... sam sem enkrat prej naložil Macbuntu paket... pa se mi zdi da se ni splačalo. Ker doživiš popolno konverzijo in izgubiš tisti značilni ubuntu stil. Mi je pa zakon dock panel in sem zato tudi naložil Docky.

    Drugače sem sprobal tudi Cairo dock, je sicer bolj nastavljiv, ampak tudi veliko bolj zapleten... pa še grše zgleda kot docky.
  • Ubuntu 10.04 LTS za 4-5 letnega otroka.

    image
  • Ubuntu 10.10, gnome orodna vrstica z screenleti
    image
  • ubuntu 10.10 + mint menu + mint theme + docky
    image
  • Tale Mint menu je pa zelo lep - docky not so much.
  • Moja najnovejša: natty, unity in cube:
    image
  • napsy Član Ubuntu.si
    image
  • GMC Član
    uredil/-a 12. May, 2011
    CrazyLemon je dejal/-a:
    Tale Mint menu je pa zelo lep - docky not so much.
    ja mal velik ikonc sm nastavu na docky-ja. Drugač sm pa že na 11.04 pa gnome3 sm namestil. Ne morem se odločit kateri vmesnik mi je bolši Unity al Gnome-shell :)

    Gnome 3
    image

    Unity
    image
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.