Ubuntu.si majice

124678

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    No pol pa še nevem okol jurja per. majica cko da to pride vsacga k naroči eno majico 1550
  • hm...kako pa glede plačila? Nakazila na tekoči račun enega od administratorjev, majca pa po pošti al kako??
  • Kami Član Ubuntu.si
    Mislim, da bo plačilo po prevzetju.

    Tak smo se vsaj rped dogovarjali
  • virusss8 je dejal/-a:
    hm...kako pa glede plačila? Nakazila na tekoči račun enega od administratorjev, majca pa po pošti al kako??
    Se dobimo na partiyu =)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Mislm da bi blo najboljš kokr sm že enkrat rekel da se da najprej denar potem pa majice.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    za to bom ze jz zalozu .. ko bo 40 narocil ... bom tist design k bo nejbolsi (al pa bo mae najbol vsec) naredu majce potem ap vam poslal .. denar bom ze izterju :p
  • christooss Član Ubuntu.si
    Če boš mel probleme z izterjavo bom jst frende poklicu :) Pa bodo oni poštimal :P
  • bl4z je dejal/-a:
    za to bom ze jz zalozu .. ko bo 40 narocil ... bom tist design k bo nejbolsi (al pa bo mae najbol vsec) naredu majce potem ap vam poslal .. denar bom ze izterju :p
    Boš dal številko TRRja pa PIN kodo pa bomo zrihtal. :P
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    lol
    zanimivo vse to
  • po moje je najbolje nakazati denar prvo, pa da je vse pobrano, pol pa dati majice delati pa jih poslati po pošti ali neki takega
    Ker če nimaš denarja prvo, potem ne moreš vedeti kdo ti bo še plačal in kdo te je "nategnu"
  • bl4z Član Ubuntu.si
    potem pa se bom jaz sel zment tocno .. pa ko bo cena znana pa bom zacnu zbirat $$$ .. ampak nacelom sem jaz vseen zato da imamo najprej nekje 40 prednarocil potem pa gogog ..
  • napsy Član Ubuntu.si
    Najbolje bi blo da bi se odpru nek račun da bi folk polagu dnar, nekdo bi pa lepo nadziru. majice pa seveda dobi tist, ko je dnar položu. tako je tudi nek konkreten dokaz da je bil dnar oddan, če se bi kje zapletlo.
  • Za moje pojme, če bl4z-u nakazemo denar, imamo vsi dokaz, Blaž, da je prejel denar(na izpisku ali tako nekako) mi pa tisti listek ki ga dobimo pri okencu na banki/pošti.

    Se mi pa res zdi da je bolje da najprej zberemo denar, nato pa naročimo majice. Kar se pa količine tiče se pa strinjam z ene 40 ali pa 50 minimalno...
  • christooss Član Ubuntu.si
    jst pa mislm da je bol da res blaž založi pa damo pol enkrat osebno dnar!!!! ker banka računa 240 SIT (1euro da se gremo dvojno označevanje cen)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111stoenajst
  • urh Član Ubuntu.si
    js mislim da je najbol primeren nacin v tem primeru, cash and carry. blaz in moja malenkost se boma potrudla pa poskrbela majice / tisk pol pa vska lepo naroci pa placa majico plus postnino, ki nebo tako zelo draga.
  • ne vem, ampak js mislim da je najboljša ideja ta od @napsyja
  • urh Član Ubuntu.si
    pipika, ti povem da ni. :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Kakor boste rekli :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    image
  • gregor Član
    uredil/-a 8. March, 2006
    Hmm če bi bil večji logo spredi bi blo boljš pomoje drugače mi je pa tud ta izpeljanka všeč. :) Pa bele majce je lažje dobit kvalitetne kot pa črne k rade zbledijo in se razbarvajo ...low quality stuff in to :)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.