Ubuntu.si majice

123468

Komentarji

  • bl4z Član Ubuntu.si
    kmalu .. puste se presenetit .. tud zdej ne bom vec pokazu zadnjega - koncenga designa !
  • Kami Član Ubuntu.si
    čakamo te :P
  • Je sploh še možno naročiti majco?
  • eko zdej je dovolj uporabnikov da nardimo piknik in da zberemo denar za majce :P
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hm piknik sedaj v tem mrzlem lol
  • Screamboy je dejal/-a:
    hm piknik sedaj v tem mrzlem lol
    zakaj pa ne :P
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    mah prehlajen pa se mrzlo zuni
    piknik mora bit v naravi
  • Zdele bi že kakšen kuhan vinček pasal :) .....namesto majic pa šale, kape, rokavice :)
  • h3h3
    res... majice nej bi ble (po mojem planu)
    vse oranžne, na prsnemu košu pa znakec (tisti krožec) in napis "Ubuntu" na zadnji strani pa slika tistih ljudi in odspodaj napis: "Ubuntu. Linux for human begins."

    A se vam zdi uredu??
    ps da ne boste mislili, da kar ugibam to naj bi bil moj plan.
  • Kaj pa če damo na zadnjo stran tuxa? Pa mogoče na trebuhu tuxa damo znak ubuntuja? =)
  • Čisto tako sem malo brskal po netu, pa sem našel tole tiskarno.

    Ne spoznam se ravno na cene vendar se mi niso zdele pretirane.

    Lp
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    samo res niso pretirane cene
  • I kaj je s temi majicami zdej ?

    lp,
  • ce design majce se ni dolocen lahko tud jst pomagam ... sm mel nekaj izkusenj s tem ko smo na friju letos majcke delal :) ... ce bo ideja sploh zazivela no :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Kar pomagaj.
  • Folk jst sm kuj za, da damo tiskat Ubuntu majice. Ne zdi se mi pa tudi slaba ideja, da bi se saj 1x letno dobival na kakih zborovanjih oziroma piknikih in kar v živo poklepetali o raznih idejah ter se ob tem seveda neznansko zabavali:)) hehe

    Ubuntu+pivo+žar+(potencialne beybe) = Orto Ubuntu Žur :))
    P.S - Microsoft Users NOT Invited!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ravnokar sem mislil odpreti novo temo, pa vidim da je na to temo že marsikaj napisanega. Kaj se trenutno dogaja z majicami? Sam bi je z veseljem vzel.
  • erik98 Član
    uredil/-a 16. August, 2007
    christoos, zakaj pa nisi na predavanju mel ubuntu majce?


    ps
    http://video.kiberpipa.org/media/POT_Ubuntu.si/play.html
  • lukacu je dejal/-a:
    ce design majce se ni dolocen lahko tud jst pomagam ... sm mel nekaj izkusenj s tem ko smo na friju letos majcke delal :) ... ce bo ideja sploh zazivela no :)
    hehe, enkat sem vidu modela s FRIja v emonski z majčko: "Hey baby, can I have your IP?" :D zelo izvirno...

    drgač bi pa tud jst imel ubuntu majčko, komi čakam da se dajo delat... upam da se bojo no...
  • napsy Član Ubuntu.si
    Kdor hoče hitro alternativo lahko naroči Ubuntu majice preko strani https://shop.canonical.com/
    Za official ubuntu.si majice bo pa še zgleda treba počakati.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.