Picasa2 from Google

Google zaenkrat se ni naredil Picase za Linux, in jo tudi verjetno se nekaj casa ne bo.
Meni osebno je zadeva zelo dobra, in na Linuxu ne poznam približka, lahko mi ga pa kdo predlaga.

V glavnem, zadeva s tanovim Wine dela brez problema,

da komu lušte naredim.

lp, Stoz

btw, kateri player (divx, dvd, mp3,,) mi predlagate, tamali sem ravnokar kazal neke medvedke, pa je Totem Movie Player izredno slabo predvajal zadevo. Kr neki zmazki so se vmes pojavljali. Vem pa ne, a je to stvar konfiguracije, al playerja, al pa? tak na splošno je.

Komentarji

  • Kami Član Ubuntu.si
    Jaz ti priporo? am xine ali pa mplayer, oboje lahko najdeš v repozitorijih (xine = xine-ui, mplayer = mplayer mensezdi).

    Torej sudo apt-get install xine-ui oz mplayer :)

    Druga? e pa še inštaliraj video kodeke
  • christooss Član Ubuntu.si
    sudo apt-get install mplayer-xxx xi so koda za arhitekturo tvoje mašine. Če maš obi? ne pentiume al pa amdje potem je tm lahko 386, 586,al pa 686
  • mislm da dela samo 386. Nism pa sigurn.
  • christooss Član Ubuntu.si
    Jst sm mel 586 zdj sm si ga pa am skompajlu iz CVSja pa GTK vklopljen seveda. JUHU seka :)

    Mislm a da ni važn kero razli? ico uzameš. Vse dela isto hitr. Približno isto hitr. Spljoh ne morš ugotovit razlike ? e ne delaš kšnih benchmarkov pa še tm bi bla mogo? e hitrejša 386 razli? ica za tisto 0.001 s :)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.