nvidia geforce 8600 gt

neett Član
uredil/-a 17. March, 2008 v Težave s strojno opremo
nabavo novo grafo,instaliral na winsih,vse dela ok,...zazenem ubuntuja pa se mi monitor vgasne..
sem bootal v recovery mode, probal dpkg-reconfigure xserver-xorg, tam mi zazna graficno in vse samo nekak mi ni uspelo tu nic resit:) pomojem neznam:P .... no sem zbrisal ubuntuja..probal z frisno instalacijo...bootam iz live cdja pa se mi isto monitor vgasne takoj ko bi se moral pokazat tisti ubuntu loading skrin :|

Komentarji

  • Zaženi live cd v vga načinu.
  • hmm no nekaj sem se spilal naprej...dal nazaj noter staro graficno, odprl xorg.conf pa spremenil graficno, shranil,in reboot....samo monitor se mi pa vseeno vgasne med nalaganjem ubuntuja za ene 5sek, ko pride do prijavnega okna se pa vzge...no saj to ni nek problem:)
  • pa ne vem če ni to normalno. vsak monitor mal utripne preden zloada sistem, pač nastavi resolucijo al kaj ti jst vem. če dela pol normalno naprej, se ne sekiraj preveč :p
  • ja ne utripne lih :) vgasne se...napise na ekranu "no signal" :) no saj dela potem vse vredi :)
  • neett Član
    uredil/-a 19. March, 2008
    pa nekaj mi se ni jasno, glede drajverjev, ce omogocim efekte se zlowdajo neki nvidiini drajveri....no potem takem nerabim se posebej drajverov instalirat za grafo ali morem?
  • Če vse dela, potem ni potrebe popravljat.
  • zacelo se je dogajat da se mi monitor sploh ne prizge vec nazaj...najprej mi je kasneje po par resetih norlamno delovalo...danes pa niti to ne vec...tema :) vcasih je rablo malo vec casa, par minut, pa je delovalo....

    bi bla to graficna kriva? ker to se je zacelo dogajat ravno ob zamenjavi...pa 1gb rama sem se nabavo zraven.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.