enemy territory

OK ko sem updajto na to testno verzijo ubuntuja se mi zgodilo naslednje:

namestil sem grafične gonilnike pokaže v konzoli naslednje:

scream@ubuntu:~$ fglrxinfo
display: :0.0 screen: 0
OpenGL vendor string: ATI Technologies Inc.
OpenGL renderer string: RADEON 9200SE DDR Generic
OpenGL version string: 1.3.1030 (X4.3.0-8.20.8

Ok dela vendar pri enemy territory mi zvok dela filmček vse se zažene če pa dam esc al pa kliknem da bi preskočil filmček da bi prisel v meni mi zmrzne slika oz video pa gre samo zvok dalje ne pomaga drugo kot restart.

Vem da je bil na foromu od ubuntuja teme glede tega vendar je več ne najdem pa se angleško ne znam tako da prosim nekoga za pomoč prosim pomagajte.

Al pa kdo namesto mene vprasa na foromu.

Lp

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    ja najbolj uporabn citat sm najdu takle
    The new ATI driver in dapper and the 2.6.15 kernel are known not to play nice with each other. Hopefully this will be resolved by ATI (as it is their bugs to fix, not the kernels) before April.

    Corey
    Sori

    Hja a si že podpial peticijo. Sm objavil link na mojmu blogu.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hm......... mah vem d aje bilo da se dalo porpavit zdaj pa ne najdem linka več ,/
  • christooss Član Ubuntu.si
    Baje da obstaja en patch. Baje da je na Atijevi strani. Samo poglej tm (na atijevi strani) če piše kej okol novega kernela 2.6.15
  • Js sm meu tud neskončne probleme iz temu atijem. Meu sm 9600pro, a rajš uporablam nvidia 4mx420! Ne bom meu več atija. Kdo kupi ?
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    jaz bom tudi geforca pokupil ,)

    ker mi sel en geforce u kurac
    pa tega atija vzel za silo ;)
  • Hehe...jaz sem imel tudi težave z atijem pa sem si gforce 6600 nabavil...po 14ih dneh pa opazil da na škatli piše turbo version. :D

    Drugače pa ATI sux imho...
    kolko hoces da tist ati? moj frend je ostal brez grafe ker se mu je baje skurla...:D
  • christooss Član Ubuntu.si
    Not so fast Elrond.
  • Kok data? Kdo da več? :P Mam še račun. Stara mislm da je okol 1let pa še mal. Nč navita, nč skurjena. Uporablu sam za cs. dokler sm ga meu .. pol ne več. tko da zlo mal rablena. Je pa šarpine...shharpine al kaj je una ferma :) ni kšn drek od ponaredka.
  • @christooss: kaj je biu un link...in se mi dal celga brat.. da ne bo več podperu 32bit al kaj?
  • christooss Član Ubuntu.si
    Peticija da bi dobil uporabniki boljše driverje. Tako za64bit kot tudi 32bit. Nč ne bodo skenslal :)
    The signers of this petition will no longer purchase ATI products until ATI make a workable 3D accelerated 64-bit driver for Linux and a 32-bit that utilizes the full potential of the Raedon chips.
  • aha ql pol....




    Kaj pa grafa?
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    mater ;/

    marjat oftopic vse to

    vse opozarjam naslednjic ban
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    no kaka pomoč dobrodosla al nihce neve tega popravit

    mah nimam več idej kako bi naredil nobena igra nedela ;/
  • hm... kje imam pa jaz problem ? :D

    root@DirtySexz:/home/alchex# sh et-linux-2.55.x86.run
    Verifying archive integrity... All good.
    Uncompressing Enemy Territory 2.55...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................
    /root/.setup12019: error while loading shared libraries: libgtk-1.2.so.0: cannot open shared object file: No such file or directory
    ./setup.sh: line 143: 12043 Segmentation fault "$setup" "$@" 2>>$NULL
    The setup program seems to have failed on x86/glibc-2.1

    See http://zerowing.idsoftware.com/linux/ for troubleshooting
    root@DirtySexz:/home/alchex#
  • bl4z Član Ubuntu.si
    jaz bi reku, da imas kubuntu instaliran ... glede na to da ti manjka libgtk .. ceprav verzija 1, ker zdi se mi da ubuntu ma ze skoz libgtk v2 ... tko da lahko da mas tud ubuntu :P

    torej rabis instalirat http://packages.ubuntu.com/breezy/libs/libgtk1.2
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    alchex

    na gt si igral ali?
  • mah itak mam winse za spile :D sej vseen, thx anyway
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    alchex

    saj pa sam si libe namest pa bo slo ,P

    enostavno ko pasol ,)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.