Kde

2»

Komentarji

  • WaWeeT je dejal/-a:
    Pri Linuxu mi te to ful vsec da si lahko izberes namizje! :P
    ja, in še marsikaj drugega si lahk izberemo, for free!
    YIIHA!
    :)
  • androxxl je dejal/-a:
    Meni osebno se bolj dopade gnome. Je bolj enostaven in vsaj vse mi dela tam, pa se KDE me prevec spominja na windows :))
    Pa sej winzi niso tako slabi če odšteješ da moraš plačati zanje pa viruse in buge odštej pa so kr fini...bolj end-user friendly so, to jim je treba priznat...sam kaj se pa v ozadju dogaja pa groza.
  • christooss Član Ubuntu.si
    plačati zanje pa viruse in buge

    +spyware

    Hm a to je end user friendly. Ok dela več igrc. Ampak tud to sedej ni več tako priblem. Rezn za tiste k hočjo takoj prvi dan izida špilat
  • Elrond če od windowsov odšteješ vse tisto kar si ti napisu dobiš (k)ubuntu :D Jaz sem že nekejkrat prej hotel it na linux. Uporabljal sm že red hat, slo-tech linux, debian pa me noben ni preveč prepričou. Zdej, ko sm na kubuntu si pa ne morm več predstavlat bi šel spet nazaj na windowse.
  • GregaS je dejal/-a:
    Elrond če od windowsov odšteješ vse tisto kar si ti napisu dobiš (k)ubuntu :D Jaz sem že nekejkrat prej hotel it na linux. Uporabljal sm že red hat, slo-tech linux, debian pa me noben ni preveč prepričou. Zdej, ko sm na kubuntu si pa ne morm več predstavlat bi šel spet nazaj na windowse.
    sorry ampak igrc pa še zmeri ne dobim na žalost...zato pa imam oba dva sistema gor...Bo se trajalo da bo linux imel igre, do takrat pa imam dual boot =)
  • Elrond je dejal/-a:
    Pa sej winzi niso tako slabi če odšteješ da moraš plačati zanje pa viruse in buge odštej pa so kr fini...bolj end-user friendly so, to jim je treba priznat...sam kaj se pa v ozadju dogaja pa groza.
    Hya, korporacija micrisoft ni ena najbogatejših v tem biznisu kar tko, zarad slabih izdelkov, a ne...

    Sam uporabljam win kot primarni OS, enostavno za to, ker liniux ne podpira nekatere aplikacije, ki jih vsakodnevno rabm.
  • Katere aplikacije pa?
  • GregaS je dejal/-a:
    Katere aplikacije pa?
    Trust me, tiste k rabim, ni v linux-u.
  • Ozadja za KDE namizje, totalno noro lepe fotke ej!

    Tisti ki mate KDE, dejte pogledat to lepoto, no...
    :)
  • christooss je dejal/-a:
    plačati zanje pa viruse in buge

    +spyware

    Hm a to je end user friendly. Ok dela več igrc. Ampak tud to sedej ni več tako priblem. Rezn za tiste k hočjo takoj prvi dan izida špilat
    Je tako in zakaj bi mel sploh se winse gor jih ne rabim :) Vcasih kaj pogresam ampak nic drasticnega ali pa kaj takega da bi nujno rabu. V glavnem pa imas na linuxu ze vse kar rabis, sicer se vcasih zatakne pri kaksni instalaciji ali pa ne ves kako se imenuje aplikacija ki jo rabis, ampak zato je tu forum in pa ata google. In nikakor ne mislim it vec na windows sistem. Mozna menjava pri meni je edino da zmenjam namizja KDE Gnome XFCE :D
    Meni je ubuntu zakon in vsi na tem forumu in pa sploh vsi uporabniki linuxa ;)
  • Ja ja! Kolko manj zivcev mi poje linux!!! pri windowsih sem biu vedno zivcen! vedno me je kej zajebavalo! pa na viruse in podobno sem mogu vedno pazit!
    se kaksen mesec nazaj sem imel dual boot in pred kratkim sem se windowse skenslal in si pridobil 15GB prostora :P
  • WaWeeT je dejal/-a:
    Ja ja! Kolko manj zivcev mi poje linux!!! pri windowsih sem biu vedno zivcen! vedno me je kej zajebavalo! pa na viruse in podobno sem mogu vedno pazit!
    se kaksen mesec nazaj sem imel dual boot in pred kratkim sem se windowse skenslal in si pridobil 15GB prostora :P
    Meni gre pa ravno obratno...pri kubutnuju se samo tresem kdaj mi bo firefox se sesu, kdaj mi bo net crknu, kdaj bo zvok odpovedal...
  • Elrond je dejal/-a:
    [quote=WaWeeT]Ja ja! Kolko manj zivcev mi poje linux!!! pri windowsih sem biu vedno zivcen! vedno me je kej zajebavalo! pa na viruse in podobno sem mogu vedno pazit!
    se kaksen mesec nazaj sem imel dual boot in pred kratkim sem se windowse skenslal in si pridobil 15GB prostora :P
    Meni gre pa ravno obratno...pri kubutnuju se samo tresem kdaj mi bo firefox se sesu, kdaj mi bo net crknu, kdaj bo zvok odpovedal...[/quote]
    Zakaj pa ne naredis takole, namesti pravega ubuntu in samo potegni meta paket kubuntu-desktop..
    Jaz sem naredil na ta nacin in sem ohranil ubuntujeve repositorije, hkrati pa imam in gnome in kde .. in stvar super dela ..

    nitro
  • nitro, kaj bom potem tudi lahko si inštaliru kde 3.5.1 z reprozitorijev? Se ti ff kej sesuva?

    PS: mislim da bom počakal na 6.4 ker čene bom izgubu veliko nastavitev ki se mi jih pa ne da jovo na novo postavlat, pa bom vidu kako bo ker baje bo 6.4 kubuntu bolj podprt.
  • Elrond je dejal/-a:
    PS: mislim da bom počakal na 6.4 ker čene bom izgubu veliko nastavitev ki se mi jih pa ne da jovo na novo postavlat, pa bom vidu kako bo ker baje bo 6.4 kubuntu bolj podprt.
    Kaj se že ve, kdaj bo nova verzija?
  • christooss Član Ubuntu.si
    Aprila :)
  • christooss je dejal/-a:
    Aprila :)
    Kul to je.

    YIIIIAHHH!!
  • hehe...sej je znano da naceloma izide na vsake 6 mesecev ;)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja izide 10 in 4tega. Sej ti že verzija pove :) 6.04 bo izšla aprila 2006
  • christooss je dejal/-a:
    Ja izide 10 in 4tega. Sej ti že verzija pove :) 6.04 bo izšla aprila 2006
    Zanimivo, s te strani pa še nisem pomislil. =)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.