ubuntu.si pol leta

tko z info 3.8 smo uradno startal ..prpravlam jaz report, statistike, prognoze .. tko da .. nej se ve :P
«1

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    uuuuuuuuuu

    Vse najboljše Ubuntu.si :P
  • Opa opa!
    cestitam :P
    za obletnico enega leta se nardi ultra zurko!!!! :P
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    mah zurko bi trebalo ze danes ;)
  • Screamboy je dejal/-a:
    mah zurko bi trebalo ze danes ;)
    se strinjam :)
  • Kami Član Ubuntu.si
    Hb.

    Zadnjih nekaj mesecov se je stran fanj razširla.

    Le tak naprej
  • Čestitke administratorjem posebej pa bl4zu. :)
  • Elrond je dejal/-a:
    Čestitke administratorjem posebej pa bl4zu. :)
    +1
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    lol kaj smo pa ostali vsakemu uporabniku gre zahvala ker sodeluje in prispeva k strani
  • Pol leta?!

    Ma dobro se širi stran ej!

    No, čestitke vsem glavnim akterjem ubuntu.si in še na mnoga leta Ubuntu-ju in vsem uporabnikom!
    :) :) :)
  • ja cestitke tudi nam navadnim uporabnikom ki precej popestrimo forum :P
  • WaWeeT je dejal/-a:
    ja cestitke tudi nam navadnim uporabnikom ki precej popestrimo forum :P
    a ne christoss? :P
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    mah že boljse ;)))
  • Screamboy je dejal/-a:
    mah že boljse ;)))
    What, what?
    What did I miss?

    :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja sej tale christooss je pa res zakon.

    Screama se pa ne rezume :)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    panta je v tem .. da s enben ne rodi pameten aka vseved, zdej poanta foruma je ravno v tem, da za kar so nekateri potrebovali neki casa da so usplei pogruntat lahko drugim posredujejo in uni prisparajo cas in obratno !
  • bl4z je dejal/-a:
    panta je v tem .. da s enben ne rodi pameten aka vseved, zdej poanta foruma je ravno v tem, da za kar so nekateri potrebovali neki casa da so usplei pogruntat lahko drugim posredujejo in uni prisparajo cas in obratno !
    Ma ja, nekje je treba začet.
    Jst še velik stvari ne vem, in sej mi je mal nerodno vprašat, ma kaj čm?
    Sej ravno zarad prijazne podpore mi je ubuntu scena všeč...

    :)

    Kr tko naprej!
  • bl4z Član Ubuntu.si
    kdor jezika spara - kruha strada :P
  • bl4z je dejal/-a:
    kdor jezika spara - kruha strada :P
    LOL

    Ej, ko smo že pri naši spletni strani (jst sm ubuntu.si kr za svojo vzel :) ), kako to, da niste postavli kakšnega boljšega brezplačnega foruma?
    ne vem, vBulletin, SMF, al pa IPB al pa vsaj phpBB?
    Je blo gostovanje problem?

    mal pogrešam par funkcij, recimo ankete, pa opcijo za se skrit itd... itd...
  • bl4z Član Ubuntu.si
    vBulletin ni zastonj, prav tako ne Invision Power Board (ipb), medtem ko phpbb slovi kot druga najbolj bugasta php aplikacija takoj za phpnuke, in ker lastnik streznika (jaz) tu gor lavfa se neki strani in si ne more privoscit downtajma zarad hacknja pac trenutno tu kraljuje punBB :P

    v bistvu ne pogresam niti ene zadeve pri punbb pa tudi kar neki resnih strani uporablja punbb
  • bl4z je dejal/-a:
    vBulletin ni zastonj, prav tako ne Invision Power Board (ipb), medtem ko phpbb slovi kot druga najbolj bugasta php aplikacija takoj za phpnuke, in ker lastnik streznika (jaz) tu gor lavfa se neki strani in si ne more privoscit downtajma zarad hacknja pac trenutno tu kraljuje punBB :P

    v bistvu ne pogresam niti ene zadeve pri punbb pa tudi kar neki resnih strani uporablja punbb
    OK
    :)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.