Reklamiranje Ubuntu.si

135

Komentarji

  • in kaj jast ki nimam taksne tripce (oziroma trebuha) :P
    drugace mi barva majcke ni vsec
    in kaj bo z majckami ubuntu.si???
  • bl4z Član Ubuntu.si
    bom jaz nafredu formo na net
    prednarocila ubuntu majic ..
    k zberemo 50 narocil
    jih dam delat ..
    bom zdje mal zbral cene pa preracunu
    kolk bo en komad .. to oblubim, da dons naridm !
    (lahko me drzite za besedo)
  • christooss Član Ubuntu.si
    za majice obstaja druga tema!!!!!!
  • christooss sory
    falil sem temo :D
  • christooss je dejal/-a:
    Če boste objavljal novico kjerkoli mate tukaj predlog. Je source cko da kr copy paste da so stvari linkane
    Tle vmes bi lahko dodali tudi, da pošljemo Live/INstall CD/DVD medij na dom for free.

    Jst sm totalno zabasan z biznisom, tako da če ma kdo kej volje in časa, lahko skonstruira en text, ki ga damo zraven v paket...
  • Speed je dejal/-a:
    [quote=christooss]Če boste objavljal novico kjerkoli mate tukaj predlog. Je source cko da kr copy paste da so stvari linkane
    Tle vmes bi lahko dodali tudi, da pošljemo Live/INstall CD/DVD medij na dom for free.

    Jst sm totalno zabasan z biznisom, tako da če ma kdo kej volje in časa, lahko skonstruira en text, ki ga damo zraven v paket...[/quote]
    Kaj je pa z temle od christossa narobej?
  • Elrond je dejal/-a:
    Kaj je pa z temle od christossa narobej?
    Ma meni je ok, sam pravim da bi lahko dodali vmes tudi to, da lahk ljudje naročjo brezplačen Ubuntu medij na dom...

    :)
    Glih prow silu pa nobenga ne bom, a ne.
    LOL
  • Bl4z, si dobu moj email?
  • christooss Član Ubuntu.si
    sej ga maš v svojem profilu
  • Jz mam super idejo kako reklamirat ubuntu.si !!! vidu sm da se da precej enostavno naročit CD je z ubuntujem. In da dobiš CD-je na zlo lepem podstavku. V trgovini v gorici sm vidu tak kupček Ubuntu CD jev na pultu prodajalne. Na vsakem CD ju so napisana navodila kako se instalira Ubuntu. Edini problem je da je vse v angleščini. Pametno bi blo da bi bla gor vsaj ena nalepka od Ubuntu.si na kateri bi bil link na www.ubuntu.si ... kaj pravite ? Mislim da je to precej poceni izvedljivo ...da bi se recimo poleg tega da bi se naročevalo CD je limalo gor tudi nalepke ??? Pa pol skrbelo da bi imele trgovine z računalniško opremo to na policah z nalepkami opremljeno .
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    ni slaba ideja
  • Najprej mi naj nekdo prosim objasni, a želite promovirat Ubuntu kot OS ali Ubuntu.si kot spletno stran, portal, forum...

    Za promocijo OS-a pa lahko nekaj postorimo tudi skupaj. Sem namreč zaposlen v računalniški trgovini in v našem kolektivu kroži ideja, da bi na vse računalnike ki jih prodajamo prednaložili eno izmed linux distribucij. Tako bi vsaka stranka dobila delujoč računalnik out-of-the-box. Mislim, da bi s pomočjo kakšnih navodil ob računalniku mogoče le pridobili kakšnega novega uporabnika. Če bo do realizacije projekta prišlo, se bomo vsekakor odločali za distribucijo, ki bo imela kar se da veliko podporo v našem jeziku. Glede na to, da je trenutno Ubuntu ena izmed najbol user frendly distribucij, s precejšnjo lokalno podporo, misli da bi bila dobra izbira.

    Komentarji zaželjeni. Če pa je kdo tukaj, ki bi bil pripravljen sodelovati pri morebitnem projektu "Ubuntu na vsak računalnik" pa se naj javi na PM.
  • Kami Član Ubuntu.si
    Meni se zdi ideja dobra

    Pred nekaj časa je Matthai pisal "knjigo" o Ubuntu v kateri je blo dosti stvari dobro opisanih.

    Blo bi kul, če bi bla neka taka knjiga oz knjižica polek.
  • Ideja je dobra. samo zdraven računalnika (ubuntu na njem) bi morala biti "Prvi koraki v Ubuntu".
  • erik98 Član
    uredil/-a 1. February, 2007
    kaj pa če damo tak banner pa seveda barven??
    image
    kr povejte, ne boste me užalli
    aja pa manjša velikost in ne tistega ob robu, tega na sredini
  • christooss Član Ubuntu.si
    ja naredi digitalno obliko

    Knede
  • Kami Član Ubuntu.si
    Nalepke pa jih limat okoli
  • ja digitalna oblika ne bo kakšen problem. potrebna bosta čas in elektrika (:P) drugače: v kakšni obliki: png jpg katera?? barve bodo kot na sedanjem logu.
  • mimogrede: ta logo je na sredini "sketch-zvezka"kar pomeni_polno takih skic...
  • bl4z Član Ubuntu.si
    format more bit vektorski .. kaksen svg nejbols

    za risanje priporocam inkscape ali kaj v tem stilu
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.