Reklamiranje Ubuntu.si

124

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    Končni izdelek v svgju

    tuki na forumu pa predlogi v pngju pa je :) Pa nujno thumbnailse :)
  • ja :P samo zaenkrat še začenjam barvat (saj veste, ogrodje sem kopiral, zato samo barvat) in tako se začenja doba, ko se mi začne priljubljati Adobe... .P
  • christooss Član Ubuntu.si
    Dej odpri novo temo pa v njej opisuj celoten potek nastajanja. Vključno z ročnimi deli na papirju
  • Pozdravljeni,

    bom kar tukaj objavil ker se mi zdi nekako še najbolj primerna tema za to.

    Naredil sem preprost bannerček v velikosti širina:140px ter belo ozadje katerega sem dodal na komercialno spletno stran

    Bannerček je:
    image

    Me pa zanima če bi se dalo ta logo od ubuntu.si dobiti v kakšni večji velikosti? (sem iskal po strani, morda ne dovolj dobro, vendar ga nisem našel)

    Hvala.


    lp, D
  • Mal vecja zadevca je v zgornjem levem kotu: image
  • Ja že že,

    ta bannerček je ravno iz tega narejen.

    Mislil sem če je morda možno dobiti kakšnega v velikosti 1000px +

    lp.D
  • lukacu Član
    uredil/-a 5. August, 2007
    tole je SVG verzija: link

    upam da je zadost (oz. ce bodo problemi s fonti), ce bo potrebno se pa se da narest tudi kej rasterskega.
  • Eeee super to sem želel ;)

    Hvala ti.

    lp, D
  • Vidim da smo prevzeli lipov list :) pametno....
  • ja edini ki se je neki bunil je kar naenkrat izginil tako da ga ne moremo vec resno jemat. glede licence tud nismo dobil pravega odgovora od canonical tako da smo zgleda ok.

    naslednja stvar je design. jst bom mel cas sele jeseni na zalost ampak kot kaze tudi drugi nimajo kej vec casa ali interesa tako da bo mogoce res pocakalo to name :)
  • Kami Član Ubuntu.si
    Ja stran je res potrebna prenove - design ker sedaj zgleda res bogo :)

    Upam, da bo kdo naredil kaj v tej smeri.
  • zdej so usaj fonti kul :D
  • Kot sem že navedel v mojem prvem postu v tej temi ni nobenih bannerčekov za Ubutnu Slovenija sem si drznil narediti še enega malo večjega. Nič posebnega morda pa ga bo kdo uporabil na svoji strani za promocijo tega foruma ali oz. Ubuntu Linux-a. ;)

    Slikica pomanjšana: image

    Link do bannerja v velikosti 468X60: http://www.spletnaabeceda.si/UBUNTU/banner_slo_468X60.png

    lp, D
  • napsy Član Ubuntu.si
    Banner zgleda kar vredu. Sedaj rabimo še samo prenovljeno drupal temo ;)
  • christooss Član Ubuntu.si
    imamo. Kaj pa 80x30 in podobne velikosti?
  • Najbolje tako da napišeš kakšne velikosti rabite in jih bom ob priliki naredil ;)
  • Evo na željo pobudo sem naredil nekaj micro bannerčkov v velikosti 88X31 (predpisana velikost)

    mali samo logo: image

    mali logo + ubuntu: image


    mali logo + Slovenija: image


    Vsi so na voljo za dolpoteg TUKAJ

    lp, D
  • christooss Član Ubuntu.si
    HUDO!!!

    A lahko daš brez belega robu? :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    U lahko se tudi una mislim da 16x16 ikonica naredi za tm k je URL v brskalnikih. UP UP :)
  • imamo Član
    uredil/-a 10. August, 2007
    Evo na istem linku za dolpoteg dodani še bannerji brez podlage (bele) v gif in png formatu.
    Vendar naj opozorim da je GIF format kot že znano v takšnem primeru slabši.

    Prav tako pa je dodana .ICO slikica za pred URL v brskalniku (URL_ikona.ico) ;)

    lp, D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.