novell linux desktop

ce vas zanima, kaj zmore xgl so ti poglejte to .. je sicer res da moj tiger to ze zna, ampak v linuxu je pa to bolj novo

A preview of Novell Linux Desktop 10 was shown to an audience at the Solutions Linux conference this week. We have a selection of videos which display a variety of amazing effects through the use of XGL, including transparency, wobbling windows, a 3D cube for desktop switching, and a task switcher which displays a preview of windows

http://www.linuxedge.org/?q=node/55

Komentarji

  • Screamboy Član Ubuntu.si
    a to bi se dalo v ubuntu nastavit?
  • bl4z Član Ubuntu.si
    flight ima xgl pakete .. ravno bom si probu to doma nastavit ... bom porcal
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    ok velja
  • Kot sem napisal že na ubuntuforums.org:
    I've yet to see a display of transparency which makes anyhing easier to use instead of making everything harder to see.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    ja mogoče ker je to slo forum za ubuntu.si

    moigoče prav zato mamo slo pomoč ker vsi nevejo angleško potem pa se tu dajes oz kopiras angleško namesto ka bi prevedo v slo
  • bl4z Član Ubuntu.si
    ni mi ratal .. skompajla se .. pri zagonu pa manjajo eni .so .. neda se mi vec .. bom pocaku da bo nekdo drug spedenu :P
  • Tele filmčke sm pogledu in lahko rečem samo waw. Mislm da bo linux čez par let postal primarni OS na večini računalnikov po svetu če bo šlo tkole naprej in če microsoft ne bo nekej res pamentnega naredu. Z linuxom je nekak tako kot je moj sošolec reku. Njegov razvoj in sposobnosti naraščajo eksponento.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.