AMD64 poglavje na forumu?

Zdej ma že ful folka AMD64. Je kdo kej razmišljal da bi se nardilo tle gor kako poglavje za take nesrečnike ? jz bi ga prov z veseljem vidu. No samo ideja za admine :)

LP Gregor

Komentarji

  • gregor je dejal/-a:
    Zdej ma že ful folka AMD64. Je kdo kej razmišljal da bi se nardilo tle gor kako poglavje za take nesrečnike ? jz bi ga prov z veseljem vidu. No samo ideja za admine :)

    LP Gregor
    good idea.

    podpiram to zamisel.
  • gregor Član
    uredil/-a 9. February, 2006
    Ma ja dej je cel kup for k jih je treba vedet če hočeš tako mašino k sebi spravit...tko da bi blo fajn da se malo podeli izkusnje z tem ...ker je drugace itak 3/4 masin se vedno i386. Razen ce je to kaka standardna oblika foruma ki bi jo z takim poglavjem podrli.
  • Ma ja, jst sm le z grafičnomel probleme, nč drugega. Mam ati radeon x800GTO2 in jo ne prepozna ubuntu.

    Drugače pa ni nobenih problemov na 64bit mašini tle...
    :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    OK bom premislu pa se bo ustvarl eno temo. Ker mislm da bo kr nekej odziva tm.
  • christooss Član Ubuntu.si
    Vaša želja je bila uslišana

    http://www.ubuntu.si/punbb/viewforum.php?id=30

    Veliko dogajancije in uživancije v tem forumu
  • bl4z Član Ubuntu.si
    ok .. je res, da amd64 verzija morda prinasa hitrejse delovanje ampak na amd64 lahko brez problema lavfas tudi intel32 distribucijo .. pa me zanima tko kolk je amd64 hitrejsa od i32 za ista opravila ... a je to sluciajno ze kdo kje gledu ... res me zanima!
  • bl4z je dejal/-a:
    ok .. je res, da amd64 verzija morda prinasa hitrejse delovanje ampak na amd64 lahko brez problema lavfas tudi intel32 distribucijo .. pa me zanima tko kolk je amd64 hitrejsa od i32 za ista opravila ... a je to sluciajno ze kdo kje gledu ... res me zanima!
    Ma jst ti lohk povem le to, da je vse skupi na 64-ki precej precej hitrejše od sistema na ta steremu računalniku. Itaq, sej je jasno, je pač hitrejši računalnik.
    Nism pa probal 32-ko instalirat na ta novem računalniku...

    Je kdo probal?
  • blaz, ena napakica se je urinla v opisu ta novega podforuma, vidi:

    Imate probleme z AMD64 ali pa želite samo deliti izkOšnje z njim

    :)
  • bl4z je dejal/-a:
    ok .. je res, da amd64 verzija morda prinasa hitrejse delovanje ampak na amd64 lahko brez problema lavfas tudi intel32 distribucijo .. pa me zanima tko kolk je amd64 hitrejsa od i32 za ista opravila ... a je to sluciajno ze kdo kje gledu ... res me zanima!
    Naceloma se ta hitrost baje pozna ce imas 4 do 6 gb rama...Drugace pa jaz zgolj iz principa da ce imam amd64 zelim uporablat tudi primerno verzijo sistema.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    Speed je dejal/-a:
    blaz, ena napakica se je urinla v opisu ta novega podforuma, vidi:

    Imate probleme z AMD64 ali pa želite samo deliti izkOšnje z njim

    :)
    to je christooss pisu ... bom pa popravu :P
  • samo se sprašujem že cel dan kako naj si delim izkušnje z mojim AMD64 procesorjem :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja sorry no je bla bl pozna ura. Sej lahko daste predlog za tist tekstek
  • Bogi christoss mora prenašati naše muhe...
  • ma ja sm bil preveč zahtevn :) Mislim ,da bo ta forum pršu v poštev še posebi ko bo pršla nova verzija Ubuntuja vn. takrat se vedno najde kej za urihtat še posebi na amd64.
  • christooss Član Ubuntu.si
    Sej boljš da smo že pripravljen na naval
  • Christoss kar začni se psihično pripravljat. =)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.