Izšel je 9.10

2»

Komentarji

  • Če imaš CD z ubuntujem, potem probaj z liveCD - ubuntu brez namestitve - in če se ti zažene in vidiš sliko, potem je bil problem samo v nastavitvah pri nadgradnji. Zato je najbolje, da narediš čisto namestitev.

    Edini problem ti bodo podatki, če so ti ostali gor in jih še nisi arhiviral.

    To pa lahko narediš tako, da z liveCD v file managerju kopiraš datoteke iz diska v npr. zunanji disk. Potem pa narediš clean install in je.
  • Jaz sem naredil clean install. Sedaj sem probal še pdfje in ja tudi to zafrkava kot že prej. O joj. :rolleyes:
  • sam tale programsko sedišče ubuntu je pa krneki :S

    V prejšnjih verzijah sm poklikov tiste z največ zvezdicami pa še tiste k so mi bli ušeč in potem mi je računalnik 3 ure delov. Zdej je pa to krneki :S
  • je kdo opazil, da če v Karmic Koali(Ubuntu 9.10) nastaviš datum na 1. november ti touchpad preneha delovati :D
  • Jaz grem probat naložit fresh 9.10. Tokrat bom probal direkt iz USB-ja. Bomo vidli kako bo. Javim glede občutkov in težav :)
  • Programsko središče je v redu. Problem je le, da vsak paket, ki ga hočeš namestiti, takoj namesti; ne moreš jih pokljukati več in na koncu vseh na enkrat namestiti.
  • Cube Član Ubuntu.si
    sj ti zbiras pakete pa klikas namesti pa se ti v odzadju namestijo...
  • bedno je k ni zvezdic priljubljenosti
    vsaj za začetnike je blo to fajn
  • Kubuntujevci imamo KPackageKit. Saj ni slab, samo je IMHO preveč poenostavljen :)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.