dapper

2»

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    Hja zdj sui se pa zmotil :) To je Dapper :)

    Programi > Accercories > alcarte menu editor > system tools > Urejevalnik nastavitev

    Pol greš pa Programi > system tools > Urejevalnik nastavitev. Pol ap nautilus pa tm desktop pa bla bla bla bla

    Al pa v terminal vpišeš kar je velik lažje in hitreje

    gconf-editor

    Brez sudo.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    tnx
  • christooss je dejal/-a:
    Hja zdj sui se pa zmotil :) To je Dapper :)

    Programi > Accercories > alcarte menu editor > system tools > Urejevalnik nastavitev

    Pol greš pa Programi > system tools > Urejevalnik nastavitev. Pol ap nautilus pa tm desktop pa bla bla bla bla

    Al pa v terminal vpišeš kar je velik lažje in hitreje

    gconf-editor

    Brez sudo.
    :) cisto mozno sm ja sm to tako naredu. Mozno pa je da kaj nisem prav naredu ko sem dist-upgrade iz breezya na dapper-ja delal tako da imam se vedno isti izgled namizja :D
  • christooss si imel prav glede alcarte menu editor-ja
    ja pa sele zdaj pogruntal zakaj ga pri meni ni bilo :)
    update sem delal po vodicu in tam pise da moras najprej naredit
    sudo apt-get install gnome-desktop
    in tako sem tudi naredu
    sedaj pa ko imam dapperja ze gor sem se enkrat izvedel ta ukaz in glej ga zlomka je zacelo kar nalagat in instalirat cel kup reci. Na koncu je predlagalo reboot in po rebootu je bil meni malo drugacen :) In res je bil tam alcarte menu editor :D
    Torej hvala za pomoc :) ker drugace sploh ne bi znal da mi nekaj manjka oziroma da nisem naredil vsega pri prehodu iz breezy na dapper
    Se enkrat hvala :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Drugač ni treba rebootat. Da ti generira menuje daš samo killall gnome-panel

    Reboot je SAMo ob menjavi kernela oziroma ko ti dve puščici na gnome panelu povesta da je treba rebot.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.