narocilo majic

12467

Komentarji

  • ful mi je všeč dizajn. lepo.
    res pa ni nikjer omenjeno www.ubuntu.si

    pa cena je mal previsoka :)
  • urbi Član
    uredil/-a 1. September, 2008
    res je super majca. jaz sem takoj za :)

    lp
  • lukacu Član
    uredil/-a 1. September, 2008
    da ne bo delovalo kot da jst samo kritiziram ideje: tudi meni je vsec design ... uporaba default wallpaperja ampak zgleda ql. Sicer se sprasujem kako bi to dejansko zgledalo natisnjeno ampak ce se ukvarjas profesionalno s tem potem verjetno ves da se da.

    Ampak se zmerom trdim, da to ni tisto, cemur je bila v osnovi namenjena ta tema in to je ubuntu.si majica, ki izkazuje pripadnost ubuntu.si . Vsaj tako sem jaz razumel vse skupaj.
  • Uau! Zelo kul majice! Sam mal se mi zdi škoda, da bi majica reprezentirala le Hardy Heron izdajo. Mogoče bi bilo dobro združiti to kar je in to kar je povedal lukacu.
  • Super majica le ubuntu.si je treba nekam dodat drugače pa sem jaz takoj za eno majico ali pa dve.

    LP androxxl
  • Kami Član Ubuntu.si
    lukacu je dejal/-a:
    da ne bo delovalo kot da jst samo kritiziram ideje: tudi meni je vsec design ... uporaba default wallpaperja ampak zgleda ql. Sicer se sprasujem kako bi to dejansko zgledalo natisnjeno ampak ce se ukvarjas profesionalno s tem potem verjetno ves da se da.

    Ampak se zmerom trdim, da to ni tisto, cemur je bila v osnovi namenjena ta tema in to je ubuntu.si majica, ki izkazuje pripadnost ubuntu.si . Vsaj tako sem jaz razumel vse skupaj.
    Tudi mene to zanima, ker slika in majica v resnici je lahko nekaj čisto drugega.
  • napsy Član Ubuntu.si
    mene tudi zanima majica vendar super bi še bil kak ubuntu.si napis
  • Lepo.
    www.ubuntu.si bi bil lahko napisan na sprednji strani namesto obstoječega napisa in v isti pisavi. Zadaj pa tako, kot je, morda v slovenščini, če bi se poenotili, kako to prevesti.
  • Niber je dejal/-a:
    Lepo.
    www.ubuntu.si bi bil lahko napisan na sprednji strani namesto obstoječega napisa in v isti pisavi. Zadaj pa tako, kot je, morda v slovenščini, če bi se poenotili, kako to prevesti.
    Kateri prevodi pa so v igri? Kaj "Linux za ljudi" ne bi bil dovolj dober? Dobesedno izgleda malce štorasto (Linux za človeška bitja)
  • Ja, dobesedno nikakor ne.
    Razmišljam med "linux za ljudi" in "linux za človeka".
    prva varianta je bolj zvesta izvirniku in vključuje komponento množine, ki je pomembna pri ubuntuju (kjer nisi nikoli sam)
    druga vaianta pa se bolje vklopi v slovensko uho, saj asociira na "...po meri človeka" (evo pa se je ponudila še tretja varianta) Pa tudi "človek" ima včasih lahko tudi sopomen "ljudje".
  • kaj pa recimo "linux za preprostega človeka" ..na kar bi ciljali da ni potrebno biti diplomirani inž. rač. in info. da bi uporabljali ubuntu :)
  • napsy Član Ubuntu.si
    al gremo ustvarit nov slogan ali pa uporabimo obstoječega. Oboje dvoje pa ne gre :)
  • ljudski linux-volks linux kot volkswagen :D joke

    linux za ljudi, se mi zdi še najbolj primerno in podobno izvirniku.

    lp
  • Kami Član Ubuntu.si
    Jaz osebno sem še vedno za navadno T-shirt varianto z zmerno ceno (5 - 15€ / komad).

    Potem bi tudi lahko dali tiskati večjo količino in jih več prodali / podelili.
  • Se strinjam z Kami-jem, ker je cena previsoka. Drugače pa takoj naročim 2 komada ali več.
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    Tudi sam se strinjam s Kamijem, preproste majice za nižjo ceno. Sam bi naročil 3.
  • Lahko naredimo recimo nekaj takega kot je na spodnji sliki in na hrbtni strani z rdečo napišemo še Ubuntu Slovenija in je majica popolna ;)

    image
  • ni slaba ideja.
    to sliko si našel na ubuntujevi uredni strani. meni osebno je bolj všeč tista črna kratka majca, ki je desni strani od te bele

    http://shop.canonical.com/product_info.php?products_id=31
  • Saj ni nujno da bo majica bela, lahko je tudi kakšne druge barve. Glede motivov pa je tako, če damo tiskat na rokav je precej dražje tako da bo takšen logo kot je na tej beli majici kar vredu kar se mene tiče in napis na zadnji strani, ki pa bi bil stvar dogovora.
  • Cube Član Ubuntu.si
    ja jst sm za sam da je odzad se napis ubuntu.si..

    lp,cube
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.