narocilo majic

12357

Komentarji

  • Nekaj takega bi se lahko zrihtalo iz moje strani za eno solidno ceno, ampak rabim vsaj 20 naročil, da se sploh splača zadevo delat.
  • JuventusBoy je dejal/-a:
    Nekaj takega bi se lahko zrihtalo iz moje strani za eno solidno ceno, ampak rabim vsaj 20 naročil, da se sploh splača zadevo delat.
    1. naročilo :)

    lp
  • napsy Član Ubuntu.si
    me 2
  • Cube Član Ubuntu.si
    1 tukaj.

    lp,cube
  • za mene 2
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    uredil/-a 20. October, 2008
    2 zame

    p.s. predlagam da se denar za majice pobere na intrepid release party-ju
  • Kami Član Ubuntu.si
    NI slaba ideja ampak vseeno moramo doreči, kako bo majica izgledala.

    PS: Lahko bi naredil tudi kakšen obrazec, kjer bi vsi zbrali kakšno majico bi naročili, količino in vnesli svoje podatke (da bi imeli boljši pregled koliko česa).
  • lepo. počasi se bo vse uredilo. ker sem trenutno v Valenciji na izmenjavi in me ne bo na release party-ju, bom mal težje prnesu denar.
    tk da upam da se bo dalo tut po pošti urejat takšne stvari.
    in ker nimam kej delat na faksu, zunaj je pa slabo vreme (beri dež), se bom potrudil in naredil obrazec z večimi logotipi na majcah, količino, in seveda prostor za podatke. Ko bo narejeno ga postam. Pa bomo potem urejali, popravljali in spreminjali obrazec.

    Upam da ste za :)
  • JuventusBoy Član
    uredil/-a 20. October, 2008
    Vse lepo počasi in previdno ;) Vse se bo uredilo tudi predogled majice kako naj bi zgledala, cena ipd. lapor ti pa kar naredi tabelo pa te zadeve če maš voljo in čas, ker meni slednjega primanjkuje ;)
  • ok. oblikoval sem obrazec. upam da bo ok. prosu bi pa še folk ko je zainteresiran, naj doda kakšen dodaten logo (sem dal sam tiste iz uradne ubuntu prodajalne), če je kaj narobe naj se popravi,...
    glede barv pa ne vem kakšna je izbira, tako da nisem nič pisal.
    tu je obrazec :)

    http://rapidshare.com/files/156216979/obrazec.odt.html
  • Najprej lepo pozdravljeni, zdaj je pa na vrsti da se dogovorimo za barvo majice, da se potem lahko uredi cena in vse potrebno. Tako, da s predlogi na dan pa bomo videli katerih bo več. Jaz sem za modro ali belo moogče tudi kaj rjavega ;)
  • Se mi zdi da bi mogli neki kar paše na barve znaka ubuntu. Belo, črno, modro.
  • Cube Član Ubuntu.si
    crna definitivno...

    lp,cube
  • OK! Barva bo najverjetneje črna, kar se pa tiče logotipa bo na prednji strani tale slikica: image, za sliko na zadnji strani pa rabim predloge oz. izdelke iz vaše strani ;) Tako, da na plan z grafiko ;)
  • aha. dobr. sm mislu da bi bil ta logo na zadnji stranji. sam da bi se en potrudu in dodal .si (da bi pršlo ubuntu.si)
    na prvi bi pa lahk bil sam znak. zelo velik.
  • lapor lahko naredimo tudi tako kot praviš ti, meni je oboje všeč. Narediti je treba čimprej ker pol naredimo en vzorec na majico, da boste videli.
  • Lep pozdrav. sem si vzel mar minutk časa in naredil predlog za majco:
    image image

    ps. na zadnji strani mi ni uspelo dodati .si
  • Marko30 Član
    uredil/-a 29. October, 2008
    Prosim povejte, koliko pa bi stala ena majica, sem zaenterisiran za eno, dve......

    In kako gre naročilo... TU na forrum-u, ali drugače.... osebnih podatkov, vendar ne vpišeš na forum...??

    Sporočim mogoče kam na e mail (naročilo)....?*

    Mogoče na email uporabniku-članu lapor-ju???

    Lp
  • nič še ni dogovorjeno. jaz sem predlagal to majco, vendar še čakam na odziv ostalih članov. Mogoče še kdo pripravlja kakšen predlog.
    Cena se še ne ve, barva bo črna, posodobljen obrazec za naročilo pride tekoj, ko se dogovorimo glede logotov.
    Kot rečeno pa čakam na potrditev večine ali pa spremembo. Osebno bi pa prosil za uslugo koga ki oblvada gimp, photoshop,... zadeve. Gre se za dodatek .SI na zadnji strani majce (v istem slogu). Mu lahko pošljem slike s katerimi sem si pomagal.
  • Marko30 Član
    uredil/-a 29. October, 2008
    Takoj, ko se bo vedla cena, oddam naročilo!
    Pa bo mogoče plačati po povzetju, lapor??


    Je vredu tako*??
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.