narocilo majic

12346

Komentarji

  • osebno ne vem. Se mi zdi da bo to urejal JuventusBoy. Ker je omenil, da lahko zrihta tiskanje. Vendar kot že rečeno, čakam (kdor čaka, dočaka) na odgovor ostalih in potem se bo začela stvar premikat naprej.

    Zdj se pa grem naprej učit, kr delam vse drugo kot pa da bi se učil. Če ne bom jutr spet gledu v izpit kot kreten :)
  • Meni odgovarja črna barva, glede dizajna najice se ogovorite ker jaz nimam ideje za to sem pa zelo zainteresiran in bom takoj naročil dve.

    LP androxxl
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    Tudi meni ustreza črna barva
  • Kar se tiče črne barve je problem ker potem moramo napis na spodaj prikazanem logotipu spremenit, ker na črni podlagi nebo viden. Tako, da priporočam bolj svetel tekstil recimo bel. Odgovarja recimo komu bela barva majice?

    image
  • @JuventusBoy: poglej moj post na prejšnji strani. Sem oblikoval črno majico. Sem dodal drug logo.
  • Cube Član Ubuntu.si
    pa naredis bel napis na crni majci..

    lp,cube
  • Halo.... A je kaj z majicami?

    Jaz jih komaj čakam!

    Lp
  • sem naredil predlog za majco, ki se nahaja na prejsnji strani (4). To je majca crne barve. Ce se bomo odlocili za to, lahko naredim koncni obrazec. Potrebujemo pa se nekoga, ki bo zrihtal tiskanje.
    In sporocite mi koliko vas je za to majco...
  • Slučajno sem našel trgovino od Canonical. Sedaj imajo 10% praznični popust.
    http://shop.canonical.com/index.php?cPath=14&osCsid=b121fe8b60c85254177ed8c0e258fe83
    Cene se mi zdijo kar ugodne.
    Samo ne vem kaj naj bi pomenilo:
    Prices shown are subject to VAT for customers in the EU
    A to pomeni da je ddv že vključen v ceno ali ne?
  • Ce so majice se aktualne, bi tudi jaz narocil 2
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    ja mene tud sedaj to zanima ce kdo ima to prek lahko bi poskusili narocila nabrat da vidimo kolko nas je pa kolko majic pride to
  • Sam lahko zrihtam ponudbo za majice z tiskom ali vezenjem.
    Rabil bi edino količino za tisk in kakšen znak naj bi bil .
    Z vezenim logotipom cca 9 cm pride POLO majica z logom ( znak + UBUNTU.si) 14 euro.
    T-shirt pa 9 euro.

    LP
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    ah se premika to kam naprej ali ne?
  • Cube Član Ubuntu.si
    NOT... rabmo tipa k bo mislil resno spelat to(res pa da je treba poudarit pojem CENOVNO UGODNO), saj nekaj povprasevanja je :)
  • zame 1xXXL 1xM
  • Hjao že 5 let delate te majice...kdaj se jih bo lahko dobilo?

    Kje naročim? :/
  • Dalo se jih bo dobit takrat ko se najde financer..žal smo imeli v mislih enega financerja (lugos) ampak izkazalo se je da niti ta financer nima denarja..tko da ..ne vem kdaj bo ..mogoče ko kdo iz ubuntu.si dobi na lotu :/
    :)
  • Asterix Član
    uredil/-a 13. June, 2010
    CrazyLemon je dejal/-a:
    Dalo se jih bo dobit takrat ko se najde financer..žal smo imeli v mislih enega financerja (lugos) ampak izkazalo se je da niti ta financer nima denarja..tko da ..ne vem kdaj bo ..mogoče ko kdo iz ubuntu.si dobi na lotu :/
    :)
    Mislim da bi Microsoft z veseljem financiral :lol: :lol: :D :lol: :lol:
  • To nas sploh ne bi motlo če bi M$ financiral..sej majo več kot dovolj denarja ;)
    Seveda pa zaradi tega ne bi menjali logotipa v Ubuntu M$ Slovenija ;)
  • sasa Član Ubuntu.si
    jaz bi tud majčkooooo :D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.