BSplayer

Nikakor mi ne uspe naložiti BSplayer, vedno ko zaženem namestitev samo za sekundo odpre čren zaslon in to je vse.
Res bi želel imeti ta program zato prosim za pomoč.

Komentarji

  • BSplayer je res dober program, ampak sprijazni se, da v linuxu imamo druge programe in vsaj tako dobre ali še boljše kot je BSplayer.

    Malo samo poišči, pa ti bo vse delalo kot treba.
  • kot vidim na http://www.bsplayer.com/bsplayer-slovenian/download-free.html je bsplayer še vedno windows only... torej a si ga to poskušal namestit prek Wine-a?
  • mat3j Član
    uredil/-a 24. October, 2011
    Priporočam VLC, ter xmbc-standalone za zahtevne.
  • ali pa SMPLAYER je odličen predvajalnik
  • Moj glas gre Umplayerju.

    VLC je fajn za kakšne druge stvari a kvalitete slike napram mplayerju je žal porazna.

    Lp
  • kubanc Član
    uredil/-a 24. October, 2011
    sajko je dejal/-a:
    Moj glas gre Umplayerju.

    VLC je fajn za kakšne druge stvari a kvalitete slike napram mplayerju je žal porazna.

    Lp
    A je sploh kvaliteta slike odvisna od playerja? A ni od kakovosti formata slike, velikosti slike, kodekov, bitne hitrosti? :/
  • "Lepša" je lahko samo zaradi filtrov.
  • Dejmo ostat ontopic..to je BSplayer :)
  • čist tko, a kater predvajalnik zlovda sam podnapise, kot naprimer BSPlayer?

    Sicer pa ontopic: Seba isti problem sem imel jaz vendar mi ga nikakor ni uspelo odpraviti. Sem se kasneje pač sprijaznil z alternativo.
  • smplayer potegne podnapise z opensubtitles.org :D
  • daark018 Član Ubuntu.si
    uredil/-a 25. October, 2011
    Totem, ki je že privzeto v ubuntu podpira samodejno prenašanje podnapisov(pod plugins downloadaš "subtitle downloader"... Jaz uporabljam SMPlayer ravno zato, ker sem iskal alternativo BSPlayerju za Ubuntu in je zelo vredu program ;)
  • BSPlayer je postal bloatware že pred nekaj časa, ko so vanj pričeli tlačiti adware. Včasih je bil res super, ampak zdaj je pa VLC dosti boljša izbira.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.