Adobe Shockwave Player

Ali obstaja omenjeni vtičnik za linux? Ali je potrebno kaj drugega namestiti?

Komentarji

  • Povej ti nam najprej kaj ti pravzaprav rabiš ..ter za kaj to rabiš :)
  • za 3d igre na netu pa še za kej.
  • V WINE inštaliraj Firefox in nato še Adobe Shockwave player... spet.. vse v WINEu.. in nato boš mogu prek WINEa poganjat Firefox da bi lahko igral igrice na netu :)
  • pazko Član
    uredil/-a 9. March, 2012
    čudno. Ne morem gledat tudi TVS SLO na MMC RTV. Kar v predhodnjem 32 bitnem Ubuntu 11. 10 ni bilo večjih te
    žav.
  • Ne razumem povezave med Adobe Shockwave Playerjem ter RTVSLO ...ker rtvslo uporablja FLASH PLAYER.
  • pazko Član
    uredil/-a 9. March, 2012
    Da vendar z vstavkom Octoshape, ki pa je za linux le v bin obliki. Čudno da mi tega vstavka ni avtomatsko zaznal. za 3D igre sem pa rešu tako da sem namestu Gnash, pregledovalnik SWF za KDE . Zelo zelo čudno je to. Takih težav ne bi smelo biti!

    Inštaliral octoshapeClient bin (mape in datoteke) : Datoteka je obkljukana za zagon. Toda kako jo zaženem (v terminalu)??

    torej vse sem naredil po navodilih in ne gre. Da mi noče avtomatsko inštalirat octoshape vstavka je krivda pri Ubuntu. Skratka neodgovorno, v prejšnjem Ubuntu se to ni dogajal!! prilagam neke izvlečke:
    extracting: octoshape/sua-1011082-0-confirmed.txt
    replace octoshape/sua-1011082-0-dynfiles.zip? [y]es, [n]o, [A]ll, [N]one, [r]ename: y
    extracting: octoshape/sua-1011082-0-dynfiles.zip
    replace octoshape/sua-1011082-0-marker.txt? [y]es, [n]o, [A]ll, [N]one, [r]ename: y
    extracting: octoshape/sua-1011082-0-marker.txt
    replace octoshape/sua-1011082-0-module.xml? [y]es, [n]o, [A]ll, [N]one, [r]ename: y
    inflating: octoshape/sua-1011082-0-module.xml
    replace octoshape/sua-1011082-0-OctoshapeClientSUA? [y]es, [n]o, [A]ll, [N]one, [r]ename: y
    inflating: octoshape/sua-1011082-0-OctoshapeClientSUA
    replace octoshape/sua-1011082-0-OctoshapeClientSUA.sig? [y]es, [n]o, [A]ll, [N]one, [r]ename: y
    extracting: octoshape/sua-1011082-0-OctoshapeClientSUA.sig
    replace octoshape/sua-1011082-0-suapack-versions.txt? [y]es, [n]o, [A]ll, [N]one, [r]ename: y
    inflating: octoshape/sua-1011082-0-suapack-versions.txt
    Go to octoshape and execute ./OctoshapeClient -url:octoshape:BROADCASTER.channel
    pazko@pazko-K52JT:~/Namizje$ ./OctoshapeClient -url:octoshape:BROADCASTER.channel
    bash: ./OctoshapeClient: No such file or directory
    pazko@pazko-K52JT:~/Namizje$ octoshape
    octoshape: ukaz ni bil najden
    pazko@pazko-K52JT:~/Namizje$ ./octoshape
    bash: ./octoshape: Is a directory
    pazko@pazko-K52JT:~/Namizje$ ./OctoshapeClient -url:octoshape:BROADCASTER.channel
    bash: ./OctoshapeClient: No such file or directory
    pazko@pazko-K52JT:~/Namizje$ /Octoshape/OctoshapeClient
    bash: /Octoshape/OctoshapeClient: No such file or directory
    pazko@pazko-K52JT:~/Namizje$ /Octoshape
    bash: /Octoshape: No such file or directory
    pazko@pazko-K52JT:~/Namizje$ /octoshape
    bash: /octoshape: No such file or directory
    pazko@pazko-K52JT:~/Namizje$
  • CrazyLemon Skrbnik
    uredil/-a 9. March, 2012
    Tako da uporabiš ISKANJE
    https://www.ubuntu.si/punbb/topic/5409/

    Đizs krajst človek..a res moraš vse na pamet počet?
    Že trikrat ti vedno eno in isto govorijo kar se tiče terminala.. če ti ne gre .. čemu ga uporabljaš..

    Edina krivda tukaj je pri uporabniku
  • ta zadnji ukaz mi ni čisto jasen.2. Start the Octoshape client, for example by navigating to the Octoshape folder and type: "./OctoshapeClient". Prosil bi za natančno navodilo. Kar se tiče uporabnika in terminala etc. Še nobenega učbenika ali kakega priročnika nism najdu. V Linux na Namizju ni niti besede o delu s terminalom..
  • Seveda je!
    Stran 149 poglavje UKAZNA VRSTICA. Na 151. strani pa se nahajajo ukazi.

    No kakorkoli.. odpreš mapo Octoshape (kjerkoli jo že maš).. desni klik na 'OctoshapeClient' -> Lastnosti -> zavihek [Dovoljenja] in OZNAČIŠ [x] Dovoli izvajanje datoteke kot programa ter klikneš Zapri.

    Nato vsakič ko boš želel kaj na rtvslo pa preprosto najprej klikneš OctoshapeClient ter potrdiš da se "Zažene" in to je to..odpreš brskalnik ter brskaš po rtvslo arhivu..
  • pa to mam narjen že od začetka , pa ne deluje.
  • Odpri nadzornika sistema ter preglej opravila..se grem stavit da če si dvakrat kliknu na 'OctoshapeClient' boš vidu da je eno izmed opravil (procesov) octoshapeclient
  • Ne, le le Sua 121...Octoshape je v pripravljenosti s številko 0.
  • Dela. Obakrat sem naštimu na Branje in pisanje .lp!
Ta razprava je zaprta.