Datoteke v drugih particijah

Ali se da kako videti datoteke iz drugih particij?
Pa se to me zanima.
Kam gedo Tiste datoteke iz amule (nastavil sem v Domača mapa ) samo tam jih ni.

lp
orty

Komentarji

  • Kami Član Ubuntu.si
    Moreš zmountat particijo (že maš nekaj o tem an tem forumu, če te zanima kak zmountat NTFS particijo).

    Drugače nevem, po defaultu grejo v ~/.aMule/incoming samo če si spremenil bi mogle tja it ko si nastavil
  • ja kar poberes z emule se pokaze komaj ko je pobrano! torej ce pobiras film se ti bo prikazal tam kjer si nastavu komaj ko ga bo celega pobralo!
    upam da ti je to kej pomagalo :P
  • Film je že v temp mapi in ga z xine že lahko gledaš če ga je že dovolj dol pobralo.
  • orty Član
    uredil/-a 29. May, 2006
    Ja to vem
    samo problem je v tem da jaz nimam ikusenj z linuxi jih mam komaj dva dni.
    In ne najdem te mape Amule.
    datoteke mi nalozi dol odkonca samo jih jaz pol nevidim nikjer na rac
    Pa se en problem imam da ne morem nastavit v muli programa za odpiranje.

    LP
    orty
  • aha.....verjetno ti vrze v mapo .amule (to je skirta mapa)
    za jo najt pejdi v Nautilus (upravljalec datotek in map :P ) in pritisni Ctrl+H in bi se ti mogle pojavit tudi mape s piko (.mapa) odpredaj!
    tam nekje najdi .amule in pod tmp bi mogle bit tiste zacasne datoteke ki jih vleces dol!
    (kot zanimivost...v teh mapah s piko odspredaj so shranjene nastavitve vecine programov za tvojega userja)

    v amulu imam nastimano da mi vse mece dol v Incoming Directory: /home/waweet/Download/aMule

    pri amule pa nastavis program za odpiranje tako gres pod preferences in tam najdes directories in na dnu imas video player! tam napises xine ali pa gmplayer odvisno kaj imas instalirano (gmplayer in xine so programi za gledat filme)
    in pol za ga pogledat pa kliknes desni gumb na zeljen film in das preview!

    upam da to je to :P
  • Ok hvala ti bom pol probal ko bom doma.

    Drugace me pa se zanima kere kodeka naj naložim za video.(ker mi slika pri predvajanju šteka)
    Kar sem naložil ze vse kaj jih je bilo tu možno najt na wiki(dvojni so bili)
    od programov pa mam ze tudi realplayer pa xiane pa se dva sem si naložil ki sat ze v ubuntu.

    Imam pa se en problem :
    ob zagonu racunalnika namorem izbirati kateri operacijski sistem naj zazenem
    to jaz sedaj izbiram v biosu.
    naredil sem tudi vse to kar je pisalo na tem forumu (da moram dodat #, pa se ene tri stavke v eni datoteki)
    pa seveda tisto kar je bilo za vpisat v terminal.
    meni sicer odpre boot in lhako izberem samo da ko to izberem se nezgodi nic.

    pa se eno vprasanje baje obstaja program kjer lahko vidis datoteke tudi na drugem disku(particiji)
    in da se da preko enega programa v liuxsih instalirat programe windows.

    Ze naprej se ti zahvaljujem za odgorov, hvala

    LP
    orty
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.