urejanje spletnih strani

dragan75 Član
uredil/-a 17. February, 2015 v Programi
Kateri program priporočate za urejanje preprostih spletnih strani, ki je primeren za začetnike in deluje na winsih in linuxu(wysiwyg )? Predlagate kaj novejšega od Kompozer-ja?

Komentarji

  • Ne želim biti 'tista' oseba ampak priporočam najbolj enostaven urejevalnik besedila + F5 v brskalniku :)
    Tako se bo začetnik največ naučil in ne bo vsega naklikal
  • Razumem tvoj pogled na problem, ampak sem pozabil napisat v prejšnjem postu, da bo svoje podstrani urejalo kar nekaj ljudi (vključno z mojimi nadrejenimi ;-). Že meni se ne da s tem preveč ukvarjat, ker je moje primarno delo v službi nekaj čisto drugega. Rad bi čimlažje prišel skozi in zato potrebujem en enostaven program za klikanje.
  • CrazyLemon Skrbnik
    uredil/-a 17. February, 2015
    Če bo več ljudi urejalo.. si mogoče kaj razmišljal o kakem CMSju? ala wordpress? Tam imaš wysiwyg urejevalnik.. pa še nimaš težav s tem da bi nekdo prepisal nekaj kar nekdo drug ureja etc.

    Drugače pa ja.. žal ti ne bi vedel pomagat glede tega. Nazadnje sem uporabljal Nvu (??)
  • Namesti wordpress, nastavi račune pa bo mir. Predelava strani v temo za wordpress je izjemno enostavna.
  • pa ne pozabit na varnost pri wordpressu. wordfence in sucuri combo delata kar ok. zraven pa še kak backup plugin pa bo. se mi je zdelo da imam kar dobro zaprt wordpress in da glede na malo število ogledov bo dovolj. samo napadajo ko nori. oziroma se zaženejo skripteki iščejo strain s težavo. in potem ti vdrejo. k sreči velike škode ni bilo samo vseeno ni prijetno, pa dodatno delo je.
  • snowman66 Član
    uredil/-a 26. March, 2015
    Atom: http://www.ubuntuupdates.org/ppa/atom

    Predogled aktiviraš s CTRL+P

    image

    image
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.