Predogled sporočila

Pri pisanju sporočila sem enkrat dobil predogled v pojavnem oknu kar mi je bilo zelo všeč. Ko sem zaprl okno sem padel nazaj v urejevanje. Vendar se je to zgodilo SAMO enkrat. Ta opcija bi bila zelo dobrodošla ali pa je to tako mišljeno in samo pri meni ne dela kot treba, kajti po predogledu imam samo opcijo 'napiši komentar' ali 'shrani osnutek'
Ubuntu 12.04 64bit.
No in pravkar sem tudi to sporočilo lahko pregledal v pojavnem oknu!
Kje tiči zajec?

Komentarji

  • Jah.. en bug je ker ni mogoče urejat predogledov. Bo popravljeno v updejtu foruma, ki naj bi bil čez kak mesec.
    Drugače pa predogled je ponavadi znotraj same teme in ni pojavno okno. Zakaj si ti dobil pojavno okno pa pojma nimam :)
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    Jah.. en bug je ker ni mogoče urejat predogledov. Bo popravljeno v updejtu foruma, ki naj bi bil čez kak mesec.
    Drugače pa predogled je ponavadi znotraj same teme in ni pojavno okno. Zakaj si ti dobil pojavno okno pa pojma nimam :)
    No saj bi bilo čisto v redu, če bi bil predoglem znotraj teme in bi potem lahko nadaljeval urejanje. Vendar jaz imam samo dve izbiri shrani prispevek ali natisni prispevek. Pri pojavnem oknu pa ga zaprem in nadaljujem urejanje!
  • Ali lahko prilepiš zaslonsko sliko problema (shrani/natisni) ter zraven napišeš kateri brskalnik uporabljaš?
  • dusang tako je če pišeš komentar - nimaš možnosti urejanja predogleda. Ampak ko pa odpiraš temo in uporabiš predogled pa lahko urejaš tudi predogled.
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    dusang tako je če pišeš komentar - nimaš možnosti urejanja predogleda. Ampak ko pa odpiraš temo in uporabiš predogled pa lahko urejaš tudi predogled.
    Hvala za pojasnilo. Na to možnost pa nisem bil pozoren!
    Še vedno pa mislim, da bi bilo fino ko bi se predogled pojavil (v vsakem primeru) v pojavnem oknu, kjer bi si v miru ogledal napisano in se potem odločil ali je prispevek v redu ali pa ga je treba popraviti/dopolniti. Se pravi zaprem predogled v pojavnem oknu in 'Napišem komentar' ali nadaljujem z urejanjem.
    Pa lep pozdrav!
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.