nadgradnja iz 16.04 na 17.04

Pozdravljeni,
sicer malo bolj pozno glede na to, da bi bilo to vprašanje bolj primerno nekje v aprilu :) ...
predvsem me zanima ali ima smisel izvesti sedaj nadgradnjo na 17.04  ali počakati na verzijo 18? 

Lp

Komentarji

  • V primeru da imaš namen počakat na 18.04 potem priporočam clean install in ne upgrade :)
  • nazadnje sem nadgradil iz 14-ke na 16-ko in v večji meri je potekala nadgradnja brez problemov razen par popravkov, ki sem jih moral narediti po nadgradnji, da so določene stvari zopet pravilno delovale...

    Torej če sedaj naredim nadgradnjo na 17-ko (16.04 -> 16.10 ->17.04)(?) lahko tudi naredim nadgradnjo na 18-ko ...takrat ko bo čas ...  in bi vse delovalo. In potem ne rabim delati clean install, da preidem na 18-ko?

    Zgodila se bo sprememba predvsem z 18-ko Unity/GNOME. Zanima me kakšna so vaša mnenja glede Unity... verjetno 'starIm mačkom' bolj odgovarja vrnitev GNOME namizja :)

    Lp
  • Meni je sčasoma Unity postal kar všeč in čeprav sem pred Unity-jem prisegal na Gnome, mi sedaj ta sploh več ne "leže".

    Unity mi je predvsem fajn ker je tako asketski... :P
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.