Namestitev

Ker ne vem, kam naj tole umestim, bom kar semle - če menite, da ni ok, premaknite.

Imam prenosnik, na katerem trenutno biva Ubuntu - oziroma vegetira. Zaradi precejšnjih težav potrebujem nekoga, ki bi mi mašinco spravil v red, najverjetneje kar s ponovno namestitvijo. Pri prejšnjih dveh oz. treh namestitvah Linuxa (Ubuntu, Pingu, Ubuntu) se je računalnik izkazal za nekoliko nepredvidljivega (ne gre po pričakovanjih), zato iščem nekoga z veliko potrpljenja in dobre volje, da bi mi pomagal... po možnosti z Dolenjske, morda še LJ (ne bi rada pošiljala računalnika okoli). V krogu mojih znancev namreč ni nikogar, ki ga omemba "linux" ali "ubuntu" ne bi odgnala od izziva :D :D :D

Je kje kdo?

Komentarji

  • Screamboy Član Ubuntu.si
    MS sam je predlaec za tebe :)
  • Tudi jaz bi, samo sem tudi jaz najbrž predaleč, sem namreč iz Ptuja.
  • Kateri konc dolenjske jaz sem vsak dan v Straži drugače pa sem iz črnomlja in bi pomagal brez problema če se le da :)
    Lep pozdrav
  • Screamboy in dichy, hvala, ampak trenutno sta mi MS in Ptuj res malo daleč ;)

    Androxxl... to bi bil odličen konec Dolenjske, bolj ali manj sem stacionirana par km od Straže :) Če bi res bi lahko pomagal, povej, pa ti pošljem kaj več o težavi in se lahko zmeniva... Hvala!
  • Lencka ni problema vedno rad pomagam ce je le v moji moci. Lahko mi na email posljes kaksne tezave imas pa se lahko dogovoriva.
    LP androxxl
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.