ubuntu nalite nalepke

24

Komentarji

  • Tudi jaz dobil nalepke, res hvala, zakon so.. Pride tud slikca kak zgleda moj laptop.. :)

    lp
  • ji je še kaj na zalogi?
  • bl4z Član Ubuntu.si
    da! .. k jih bo zmankal bom napisu u topic
  • kaj če pošlemo 50 centu dobimo eno nalepko??
  • bl4z Član Ubuntu.si
    probi .. :P

    sam ne vem kaksna je politika poste v primeru posiljanja kovancev v pismu ...
  • Mogoce ma pa bankovec za 50 centov... ;)
  • Boone je dejal/-a:
    Mogoce ma pa bankovec za 50 centov... ;)
    haha... umiram od smeha--- haha :D
  • Je še kaj nalepk na zalogi. Pošljem danes ali jutri.
  • bl4z,
    lahku pošleš kovance, samu taku, da se ne opazi (se ga prilepi na notranjo stran :D). Drgači pa rajši osebni prevzem :D
  • bl4z Član Ubuntu.si
    nalepk je se dovolj .. kovancev pa raj nebi imeli (zamnejas na posti za bankovc :P)
  • Pozdravljen,

    a je še kaj nalepk? BTW, kje si jih dal narediti? Sam bi rabil cca 30 tvojih in zase bi moral dati naredit enih 100. V kolikor me oči ne varajo je nalepka plastična kao 3D efekt, ali?

    LP

    p.s. a je mogoče možen račun na firmo? Drugače pa tudi OK...
  • polixenes mislim da bl4z ne dela nalepk.Oz. vem da jih ne dela :)
  • Ojla folk:)

    Jst sm za upam samo da ne bodo nalepke že pošle ker do sedaj nisem imel časa tako da bi želel če mi nekdo sporoči če so še dosegljive da ne bom zastonj pošiljal denarja.

    Thnx
  • bo bl4z napisu u topic!!
    bl4z je dejal/-a:
    da! .. k jih bo zmankal bom napisu u topic
  • Hi,

    a so nalepke se vedno na voljo?

    lp
  • bl4z Član Ubuntu.si
    ofkorz :)
  • urh Član Ubuntu.si
    skratka te nalepke so res prikupne in vizualno privlacne, jih moram pohvalit :P tudi sam sem jo nalimal na notesnik in PC, ceprav na pcju furam fbsd, in samo na notesniku tr00 ubuntu :) tako da si jih le vsi cimprej kaufnite dokler so se.
  • Zanima me če se da še dobiti nalepke? :) in kak je procedura, da pridem do njih?
  • bl4z Član Ubuntu.si
    dajo se dobit .. procedura je v prvewm postu .. da povzamem

    posljes v kuverti 5e in se eno kuverto s svojim naslovom in znamko naslednji dan te caka vsaj 10 nalepk lahko tudi vec .. odvisno kako bom rezal polo .. ce bi rad vec nalepk daj 10E in dobis 2xpo 10 in tko naprej :)
  • imate mogoče tudi kake večje nalepke, npr.: 7 cm x 3 cm?
Ta razprava je zaprta.