ubuntu.si meeting 16.11

napsy Član Ubuntu.si
Kdaj:
16.11. 2007 ob 17:00

Kje:
Kiberpipa (www.kiberpipa.org), Ljubljana

Kaj:
tehnološko neopremljeno srečanje, pogovori ob kavi ali pivcu, spoznavanje

Udeleženci:
napsy
Alan_New
christooss
bl4z
hagnerb
urh

Prijavo udeležbe najavite kar v tej temi.

Se vidimo,
LP

Komentarji

  • Pridem, čeprav malo kasneje.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    glede udelezbe se ne morm potrdit, bom pa dal link na prvo stran !
  • christooss Član Ubuntu.si
    Jst gotovo pridem. :)
  • Pridem, sam verjetn mal kasnej.
  • urh Član Ubuntu.si
    tudi jaz se bom z veseljem udeležil.. se vidimo ;)
  • christooss Član Ubuntu.si
    A je kdo, ki pride iz gorenjske? Da bi se potem peljal z njim?
  • Jst grem iz kranja al pa iz Šk. Loke. Sam nazaj ne vem kdaj bom šu.
  • Šest komadov. Dobro to. Gre kdo z Obale?
  • urh Član Ubuntu.si
    wiiiiiii, še slabih 23 do meeeeetinga. chicknz se vidmo. :cool:
  • A je v kiberpipi kšna miza rezervirana?

    Drgač bom pa jst verjetn že kšne pol ure prej tm, k se mi ne splača vmes dam hodt in grem direkt s službe.
  • Jaz bi tudi z veseljem prišel pa sem popoldne na šihtu. Tako da kdaj drugič. Lepo se imejte. :)
  • urh Član Ubuntu.si
    Okej, first 'unofficial' meeting je koncan.. Lepo je blo da smo se spoznali, ter poklepetali. Kaj vec pa bo napsy napisu :D v kaksnem 'reportu'..
  • napsy Član Ubuntu.si
    Udeležlo se je dobrih 6 ljudi. Malo smo podebatirali o trenutni situaciji na strani in malo o Linuxu in opensource nasploh. Bil je prijeten pogovor ob pijači tako da tisti ki niste prišli vam je lahko žal ;) Nekako se je srečanje (vsaj za mene) zaključilo okoli dvajset do sedmih.

    Konkretno smo se menili tudi o:
    - novice: če je kdo pripravljen redno pisati novice za ubuntu.si naj se javi.
    - wiki: pravilna uporaba nalepk (verjetno bo potrebno testirati določene članke), Posebne rubrike za LTS verzije Ubuntu in za starejše verzije.
    - prevajanje: mobilizacija prevajalcev za verzijo 8.04 LTS - pomagajte narediti verzijo 8.04 zares slovensko!

    Še enkrat zahvala blažu za ubuntu nalepke!
  • Meni je malo zal da nisem prisel ja... samo sem vedel da bom tesko zrinil v urnik pa pol raje nisem niti rekel da pridem.

    Pozdravjam pa vsakrsne pobude ki bodo malo obudile slovenski ubuntu community :)
  • Nasednič je ena runda moja, k ne vem kdo je moj čajček plaču....
  • napsy Član Ubuntu.si
    Nekdo je tudi moje pivce :o
  • :o pa kaj neveste?? tu ste pa zapečkarji :lol: :D
  • Hvala za čaj in nalepke. :) Glede na to, da sem zamudil eno uro, je bilo zame (pre)kratko srečanje. No, ideje se bodo itak razvijale naprej in si jih bomo izmenjavali tako na forumu kot 8.12.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.