Uninstall

Kai mi lahko kdo pove kak se toto sraje uninstallira..... prosim lepo.... ker ta linux distribucija je za kurac... hvala...

Komentarji

  • dani Član
    uredil/-a 4. November, 2005
    problem je sao, da nemorem v biose da bi naredo, da bi prvo bootalo iz cd-ja pol pa linux... in nikak nea morem nix druga zagnat.. pod komande uninstall, remove, itd. pa nisem ni? našelll

    vseeno hvala za pomo?
  • Kami Član Ubuntu.si
    Ja lol, kak bi te uninstallal?

    Kaj si že kdaj vido da ma OS uninstall polek?

    Pa? pobrišeš particijo ko maš gori Linux in je to to.

    Potem pa? narediš novo particijo pa daš gor Windows npr.
  • nah neom dal xp-je gor ;) slackware 10.1 :) :P
  • bl4z Član Ubuntu.si
    hihih ... slp .. ampak .. naceloma ce imas ze xpje gor in dualboot ba bi se rad znebil samo bootloderja zbooti v xpje in napisi fdisk /mbr ... slackware je tud nice :)
  • mam samo ubuntu :S:D
  • christooss Član Ubuntu.si
    ja Danny vzemi eno disketo Boot disketo. Za bilokatero distribucijo potem pa prek tega uštimej inštalacijo. Zih jo ma Slax. Zakaj pa nemorš v biosu naštimat CDroma? Pa še to povej kaj te moti pri Ubuntuju. Ker besedi sranje in kurac sta zelo subjektivni kljub temu da masta lahko tudi objektivni pomen
  • Kami Član Ubuntu.si
    Kr je ne zna uporablat domnevam.

    Druga? e sploh dvomim, da boš ti videl kako razliko med slackware in ubuntu.

    Saj ve? ino stvari je tak podobno, druga? e pa sept odvisno od kernela itd.

    Zaj bo pa napisal, da je slišal da so slackware bol stabilni.

    Meni pa že grejo taki bullshitni posti glede stabilnosti zelo na živce.
  • Tudi jaz ne znam uporabljati ubuntuja vsaj ne vsega ali pa ni sploh ne rata vse gor spravit kar bi rad je pa vseeno kero distribucijo imas linux je linux. Pa naj je to ubuntu ali suse itd .. meni je ubuntu kar vsec vsaj po tem kar sem probal na drugem compu se mi zdi do uporabnika se najbolj prijazen :)
    p.s. dani v bios se sigurno da prit :P
  • bl4z Član Ubuntu.si
    zato pa je forum da vprasas .. naceloma se noben ne rodi pameten ...
  • nah nea morem v bios ko zaženem ra? unalnik pa stiskam tipko DEL... pa nix sao v ubuntu linixe gre...
  • Kami Član Ubuntu.si
    Kak pa veš, da moreš tipko delete stisnit?

    Lahko, da je kaka druga.

    Poglej manual od biosa kira tipka je.

    Aja druga? e pa bi lahko povedal ja, zakaj je ubuntu taki kurac :P
  • ker me je razpizdo... pa je tipka DEL, ker je vedno bla na ovem ra? unalniku
  • Linux nima popolnoma nobene veze s tem, da ti ne mores v bios pridt....

    Ce pritiskas del pa ne prides v bios pol del ocitno ni pravi knof, in probaj se kaj drugega kot je Kami rekel, npr F2 oz ko prizges rac ti napise kera tipka je za bios...
    Ce ti gre pa prehitro mimo da ne vidis, izklopi tipkovnico in bi se ti moralo ustaviti na prvem screenu z napako, na vrhu mas pa napisan kera tipka je za dostop do biosa...

    Ce pa res ne gre in ne znas delat z boot disketami nesi rac h kaksnemu kolegu in naj ti pobrise disk....

    Pa probi se mal lepse izrazat da se bomo lazje sporazumeli...

    lp, Miha
  • mah vedno je bla DEL ta PC mam že ve? ko 1 leto :P ne ti meni tralalala
  • bl4z Član Ubuntu.si
    morda ti je pa tipka crknala .. probi z uno tipko del na numericnem delu ponavad med 0 in enter
  • nebi reko da mi je crknila ker to tipkovnico uporabljam za 2 PC-ja sa om vseeno prbob tnx...
  • Slacka daj ? ez Ubuntuja, ane? Pa je problem rešen.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    lol v bios nemore pa je kriv linux haha
    ok to pa je resno najbolj nora stvar kar sem jo slisal
  • Screamboy je dejal/-a:
    lol v bios nemore pa je kriv linux haha
    ok to pa je resno najbolj nora stvar kar sem jo slisal
    jaz tudi prvi? za to slišim :D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.