Ubuntu.si majice

245678

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    hja men se pa bl kul zdi imet na sredi majce (spredej) logo od ubuntu slovenije zadi se pa lahko da www.ubuntu.si. Mislm da ni dost samo www.ubuntu.si

    Barva? obvezno bela. Ker druga? ni za polet. itak pa ni važn a se umaže al ne. Itak majice ponavad, vsaj jest ne, nimaš ve? kot dvakrat do trikrat gor. pol jo pa itak prat daš. Pa ? e je bela potem polet ni n? vro? e.

    Hm sej druga? ? e je ista cena glede na barvo majice se da nevem pet barv na razpolaga pa se pol cko da naro? ilo pa je.

    bela, siva, ? rna, rjava?
  • Jah, vsi skupaj damo dolo? en denar, potem pa jih nekdo shrani (morda kakšen administrator?). Sicer pa koliko nas je vseh skupaj prijavlenih? 40 ali 41 ? e sem prav preštel, ni vrag da se ne bo našlo 30 ljudi ki bi radi imeli majice ubuntuja. :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Hja odzvalo se je lajk 10 ljudi cko da nevem no kolk je interesa
  • Jah, pol bo tudi cena temu primerno narasla, pa pomojem da to velja za vsakega ki bi to delal.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    jah saj treba seznam narest kdo ho? e majco pa kdo ne pa potem bomo videli kaka de cena pa se na par uporabnikov po? akamo ce bo cena prevelika
  • Ja sm definitivno za majco :) Po mojem je bela barva res najboljša. Mene že lahko date na seznam za majco.
  • christooss Član Ubuntu.si
    Eno? dve? majici :) Kolk mislte vi naro? it?
  • ta ideja z majicami se mi zdi odlicna tako da sm tud jz eden izmed kandidatov za majico :), ce je mozno da mi jo dostavite po pošti, prihajam pa iz severne primorske (Cerkno).
  • Mja, kakšen party bi res prav prišel. :)
  • hehe!
    jast sem tudi za party :)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    party to se prehitro ker nas bo eno 15 tam.
    Ko nas bo vec vsaj 100 na foromu potem komaj party
  • bl4z Član Ubuntu.si
    torej majice:
    1. cene se gibljejo nekje od 600 sit navzgor (za kolicino vsaj 50 majic) .. pac boljsa kvaliteta drazja majca .. recimo da so une, k so mal bl trpezne in ""boljse"" 800 sit = 40.000 SIT
    2. ce zelimo da bo zadeva lepo zgledla rabmo tiskanje v 4ih barvah .. pac barve iz logotipa + napis ubuntu oz. karkoli ze bo cene pa so:
    priprava: 3000+3*2500 = 10.500 SIT
    tiskanje: 24+3*20 = 80 SIT * 50 = 4.000 SIT

    skupaj torej 55.000 SIT za 50 majic .. kar znasa 1.100 SIT na mjaco
    torej zdej odpiram se en topic .. kjer not sam vpises svoj nick ter stevilo majic in velikost ... zacel bom kar jaz

    http://www.ubuntu.si/punbb/viewtopic.php?id=398
  • bl4z Član Ubuntu.si
    aja .. k se zbere recimo narocilo za recimo 40 kom bi jaz to narocu .. in zalozu $$$ potem pa se to razposlje po posti denar pa se nakaze ali pa z odkupnino, osebno .. sej to se da dogovorit
  • bl4z Član Ubuntu.si
    aja .. svoje (oblikovne) predloge posljite men ma mail ...
    rabim shemo, barvo majce ... za demo bom jaz narius eno prazno majico, potem pa se not sma dorisejo designi
    image
  • bl4z Član Ubuntu.si
    moj prvi sample
    image
  • bl4z je dejal/-a:
    aja .. k se zbere recimo narocilo za recimo 40 kom bi jaz to narocu .. in zalozu $$$ potem pa se to razposlje po posti denar pa se nakaze ali pa z odkupnino, osebno .. sej to se da dogovorit
    Jaz kupim eno. :)
    Kar se pa semplov tiče, bi bilo pa fino če bi bila majica take bolj bež barve...(just my idea)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    elrond .. topic za narocila je drugi .. tam se vpisi gled ebarve je pa zadeva cist odprta .. jaz sm pac te blanke naredu bele .. to ne pomen, da ti ne smes jih prebarvat :)

    pac vse more pasat skup .. barva majce, barva za logo ...

    recimo kakasna rdeca oranzna majica pomoje en pride v postev, ker so barve v logotipu ze taksne .. pomoje bi bla itaq crna najbol 1337 :P pa pod ubuntu logotipom nek paste iz konzole :))
  • hm jast imam rad temnomodre majcke! samo to nebi pasalo skupaj! torej je moj predlog crna! sicer pa mi je vseeno :P
  • aja se eno vprasanje:
    kje se da kupit enobarvne majcke??? rad bi si nekaj sam narisal gor!! v trgovinah najdem enobarvne z kaksnim logotom pri strani!!!! hocem prav enobarvne brez nic!!! po moznosti kaksne temnomodre,zelene,oranzne!!
  • bl4z Član Ubuntu.si
    najdi.si pa isci promocijski material majice ali kaj podobnega
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.