Kateri prenosnik uporabljate?

24

Komentarji

  • Cube Član Ubuntu.si
    sem dodal, vendar nisem omenil stvari katerih se ne spolnem s katerimi sm imel tezavo ali pa jih nisem preizkusil, tko da kdor ima enakega naj dopolni.

    lp,cube
  • Kaj pa če naredimo projekt za dodeljevanje logota ubuntu-slo tistim notebookom, dobavljivim v slovenskih trgovinah, ki enostavno delajo takoj s police. Morda bi pridobili tudi kakšen denar od prodajalcev. (samo potem ne daj xy, da kakšna stvar ne bi delala)
  • napsy Član Ubuntu.si
    potem je tako ali tako treba nrdit seznam laptopov. Sicer en seznam že obstaja na ubuntu.com vendar jih nekaj manka
  • Niber je dejal/-a:
    Kaj pa če naredimo projekt za dodeljevanje logota ubuntu-slo tistim notebookom, dobavljivim v slovenskih trgovinah, ki enostavno delajo takoj s police. Morda bi pridobili tudi kakšen denar od prodajalcev. (samo potem ne daj xy, da kakšna stvar ne bi delala)
    To je odlična ideja. Večkrat sem že sam dal ta predlog, ampak ni bilo nekega zanimanja. Upam, da bo zdaj.

    Bilo bi dobro, če bi dodeljevali ubuntu logo tudi za strojno opremo namiznih računalnikov ali že sestavljenih sistemov.

    (upam, da to velja tudi za kubuntu)
  • Cube Član Ubuntu.si
    Zdravo,

    ce boste res za to, lahko pri mojem sefu povprasam o njegovih dobaviteljih in njihovih kontaktih, za razlicne prenosnike, in strojno opremo..

    lp,cube
  • jaz imam asus f5r samo mi wlan ne dela pa uporabljam zato kar wlan usb adapter
  • SI prepričan, da ti ne dela wlan ? Ker menda ma tole intelov chipset za Wlan in to dela na Ubuntu.....
  • mam hp nx7400 sicer zakon laptič sam mal premav rama (512 mb) en giga je pa 70 €, pa skret grafična je not, sam overall je pa super, ubuntu dela out of the box
  • Cube Član Ubuntu.si
    uredil/-a 31. January, 2008
    sicer pa za prenosnik ne rabis kake pro grafike ker ni ravno namenjen spilanju ;)
    rajs mal slabso grafiko pa 15min baterije vec :)

    lp,cube
  • gregor sem siguren ko napišem lspci mi napiše da ga imam samo
    povezat se pa nikakor ne morem. sem pa tudi bolj začetnik v ubuntu
  • urh Član Ubuntu.si
    bl4z je dejal/-a:
    jz mam ponovem T61 - ex ibm, sam sm prelen in se nism dajal ubuntu gor :shame:
    Tudi jaz furam IBM Lenovo T61 od oktobra z XUBUNTU, moram pohvalit, sem tud sam presenecen, dela super. Priporocam.
  • Jest uporabljam Acer Aspire 5610. Deluje mi vse razen CardReader-ja. Za tiste majhne spominske kartice.
  • js (ne) uporabljam mac powebook 12"
  • acer aspire 1410
  • Jst mam Asusa A6Km starga 2 leti, je bil ted glih jurja. Sm ful zadovoln, dela vse tako kot je treba.

    Mislim pa da kateri koli NB za 1000 bo kr prava mašina pa da tud z Ubuntu ne boš mel nekih problemov, razen če si čisti začetnik pa ne znaš forumu brat.

    Ja vem pa kako je prevelika ponudba, pol se pa težko odločiš!!!

    Pa prijetno nakupovanje!!!
  • bl4z Član Ubuntu.si
    ubuntu lavfa super na msi wind (wifi, kamera, hibernate, shortcut tipke, vse)
    na hp xt6200(malce starejsi) pa x11 configuracija ne dela - tam mam sedaj fedoro
  • coso423 Član
    uredil/-a 8. July, 2009
    No jst mam pa HP Pavilion dv2207ea

    Dela vse ko šus, compiza sicer nism probu ampak kar se nuca je 1A.

    Kar nagaja so idin ( hitre tipke ) za Movie player ostalo wlan, grafična, card reader, itd. dela ko šus
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    Mam ubuntu netbook remix 9.04 in kuki 3.0 1.7 na 9 inčnem acer aspire one. Gor pa je ostal še prednastavljeni Linpus linux.

    V ubuntu netbook remix 9.04 delajo vse bližnjice na tipkovnici in podobne stvari, kuki pa je s svojim custom kernelom okoli 40 % hitrejši pri igricah.
  • Cube Član Ubuntu.si
    andrejZ pa skompajlaj se kernel v ubuntu na roke, potem bo verjetn podobno kot na kuki-ju...
  • HP Compaq 6830s @ubuntu 8.10
    HP Compaq nx8220 @ubuntu 8.04
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.