kateri USB WLAN kljucek kupiti

Ta USB WLAN mora dobro delati tako na Ubuntu kot na Windowsih. Katerega naj kupim?

Komentarji

  • Asus wl-167g
  • ashrack Član
    uredil/-a 12. January, 2007
    Tu sem ga nasel
    http://www.supercena.com/I-Asus_WL_167g

    Si imel kaksne posebne probleme da si ga nastimal ali je kar delal ven iz skatle
  • Pa se dobro obnesejo tej USB ključki? Jaz tudi kupujem enega, pa me zanima kako deluje v primerjavi z klasičnimi PCI karticami, ki imajo antence zraven?

    Sicer pa ne rabim za preveč zahtevno okolje, ie. stene, razdalja itd, tako da verjetno bi čisto zadovoljivo delal a?

    Kako pa povezljivost, oziroma stabilnost povezave, recimo v kaki igrici, meče kaj link ven ?
  • Igre pa wlan za moje pojme no go... prevelik ping pa ce si pol metra bek...

    Asus dela ql in sicer cez 3 stene.
  • Am igrce in wlan....ne priporocam, resda je v veliki meri odvisno od same wifi kartice/kljucka (sam imam "integrirano" kartico preko usb vodila na plati pa mi vsake tok cajta nabije ping v igri na 999, to traja kake 2-3 sekunde, vcasih pa vse skup frizne (baje zarad tega ko kartica ne prenese takega loada al kk eni pravijo))

    Lp
  • ejga G2


    kako si ga gor spravu, instaliru... wl 167g? po defaultu ne dela... sej tko ne kakor bi mogu. a si instaliru gonilnike z serial monkeja?
  • kak to mislis ne dela kot bi mogu... ali dela ali ne...

    kak sem ga usposobu se ne spomnem vec, sam nimam v glavi, da bi se karkoli zajebaval... spomnem pa se da so bli zraven na cdju driverji za linux
  • jaz uporabljam CANYON wlan usb pa nimam problemov na 7.10
    mam samo problem da mi ne zazna wlana na compu
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.