K3b

Ko snemam npr. mp3-je mi jih v linuxu lepo izpise! ce pa dvd dam v ms win masino mi vse crke napise z velikimi!
prakticen primer:
WaWeeT = direktorja na dvdju ko dam v enoto na moji masini
WAWEET = direktorija na dvdju ko ga dam v ms win masino

verjetno je problem v kakem standardu ki bi ga mogu menjat! samo ne vem v katerega!

upam da je kdo priden in ve kje je problem!

Komentarji

  • WaWeeT zal ti jast ne znam pomagat.
    Imam pa jast eno vprasanje glede K3b-ja. Zakaj mi kurzor od miske skace po ekranu ko kaj snemam z K3b. Jaz bi ga rad premaknu nekam on mi pa sko? i ? isto na drugi konec ekrana.
    Hvala za odgovor, ali pa vsaj za kak namig oziroma zakaj to ? Ko sem imel gor Suse mi tega ni delalo to mi po? ne samo v ubuntuju in hitrosti snemanja so zelo pocasne :P
    Nimam pojma kaj naredit. Prosimmmmmmmmmmmmm pomagajteeeeeeee :)
  • hitrosti snemanja so zelo pocasne
    Preveri v

    Applications -> System Tools -> Configuration Editor
    apps -> nautilus-cd-burner -> default_speed

    kaj mas kot default speed nastavljeno, ce je pravilna hitrost....
  • Glede hitrosti mogoce nimas vkljucenega dma!

    In uni moj problem se mi ne pojavlja vec! sicer se ne spomnem ce sem kej popravljal ali nadgradil!
  • Myha hitrost jenastavljena na 0. Pa tudi ce DMA vklopim se vedno ni to to. In kurzor mi se vedno skace po ekranu ko kaj pecem, ne morem ga premaknit na mesto kjer bi hotel. Ravno ko pridem do mesta da bi kliknil nanj mi kurzor odnese na drugi konec .
    Tako da ne vem kaj bi to bilo.
  • Dej default speed na tolk kolkr hitr lohk peces, recimi vsaj na 16, restarti k3b in probi se kksnga zapect ce bo kej hitrj delal...
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.