Program za izdelavo spletne strani?

Pozdravljeni!

Zanima me ali obstaja kakšen program za izdelavo spletne strani kot je naprimer MS Frontpage?

Rabim kak enostaven program....

Najlepša hvala za pomoč!

Lp, Igi
«1

Komentarji

  • napsy Član Ubuntu.si
    kompozer
  • monodevelop, apatana ? al ni to to :)
  • t3ch: glede da programiraš, bi ti moglo bit jasno da je monodevelop samo za c# (če se motim al ne, men se tko zdi??)...
  • t3ch Član
    uredil/-a 18. August, 2008
    asp.net je web =)

    pa če smo že pri monodevelop.. meni ne deluje na ubuntu 8.04 zaradi neke knižnice ki manjka, pol sem instaliral firefox 2 ker vsebuje to knjižnico in exportal path kjer pac je .. in se kr ne deluje.. ime knižnice om napisal ko om priso do mojega kompa.. drugac pa ka ma kdo tut take probleme? :)

    LP
  • jst sm sam instaliru/upgrejtu na 8.04 in upgrejtu FF in instaliru monodevel pa je kr delalo
  • jst lihkr programiram cms u geditu;)
    drgrač pa je smo za kodo fajn programirat u operi, sploh ta nova verzija seka pomede ff in use ostalo;)
  • t3ch Član
    uredil/-a 19. August, 2008
    i hate opera.. pol ko usposobis da dela na FF in IE pa ne dela na operi =)
    matija, če NE programiras z .netom pol ti priporočam aptana studio za linux! Crack najdes na mojem blogu! :)
  • cr*ck? oh noes -.-
    jst kar lepo pišem to v geditu potem grem obesit na moj servo in pogledam nakonci popravim z sestrinim kompom k ma nek strange page editor (baje FOSS?)
  • Waw sej ste se kar razpisali!

    Bom poskusil z kompozerjem....

    Najlepša hvala za pomoč vsem!

    Lp, Igi
  • Ali se da dobit kaj podobnega MS Web developer (express) za linux?
  • napsy Član Ubuntu.si
    netbeans, eclipse, quanta, bluefish
  • ...ala fronpage. to bi bil screem html/xml editor
  • nvu in joomla. prvega uporablam jaz 2. pa toliko ne poznam, z njim pa delamo (ali delajo) šolsko spletno stran.

    lp
  • Cube Član Ubuntu.si
    joomla je cms... :)
  • ja joomla je nekaj drugače, to sem pozabil dopisat :P je pa fain da v šolah (vsaj v naši) učijo tudi delo z nvu (oz ga vsaj povejo, da tud to obstaja in nas je kar nekaj prešlo tja namesto neuporabnega, staromodnega M$ front page express :S )

    lp
  • Pri nvu je problem, da je projekt že dlje časa mrtev (4 leta!). Škoda. Meni je bil kar všečen.
  • Moje skromno mnenje-> nvu = za simple osnovne strani. Za kaj več pa al dost znanja + urejevalnik besedila al dost znanja + dreamweaver :D ;)
  • aja zato se nvu ne najde na downoadanju pri ubuntu? ampak mi je res postal všeč. kaj je kaj podobnega nvuju?

    lp
  • R33D3M33R Član
    uredil/-a 11. April, 2009
    Obstaja neka popatchana verzija -> Kompozer
  • napsy Član Ubuntu.si
    kompozer je tudi mrtev ... treba bo počakat na rewrite kompozerja, imena omenjenega se pa ptrenutno ne spomnem.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.