Glavna stran ubuntu.si

Opazil sem in zelo pogrešam ker sploh ni povezave do download Ubuntuja na glavni strani.
Če že obstaja slovenska ubuntu stran, kar je pohvalno, bi bilo tudi smiselno da se lahko Ubuntu dobi na tej strani.

Pa še vprašal bi zakaj ni forum bolj enostave. Lepo bi bilo, če bi imel tista orodja, kot jih ima večina forumov za urejanje (www, slika, koda). Saj vem, da obstaja tista pomoč, samo je veliko lažje delati z knofi.

LP

Komentarji

  • sej ves... ubuntu userji s(m)o bol `pro`, pa nas uni odvecni knofi samo motijo :P ...
    link ne bi skodu, da bi pa meli ubuntu dejansko na strezniku pa bi .. malo :)
    lp.
  • Sem sel se enkrat preverit ...
    link je... spodaj, ubuntu.si -> cisto spodaj, get ubuntu.... sam mislim, da je get stickers bolj pametno kliknt ;) .. ubuntu ze itak mas :P
  • Ja pa je res. Nisn vidu ;) Je pač nevidna. :)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    stickers os a must have :P ... morda bi blo treba une zadeve spodi res mal bolj oznact
  • morda obujam staro temo ma sm opazu errorje na prednji strani...
    image:
    http://shrani.si/f/44/RG/39foGHnM/err.png
  • bl4z Član Ubuntu.si
    ja sm vidu .. morm popravt xml k generira zadnje poste nekdo je dal u topic name [{ in je zj* parser :/ morm dodat cdata prefix pred tekst
  • hej!
    "Ubuntu pomeni tud “Kar sem, sem zaradi tega, kar smo vsi”." - 2. poved na glavni strani..
    čeprav imam slovnico 2.. mislim da manka i :)
    lp
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.