Tracker

Erik Član
Pred kratkim se je odrpla nova stran in sicer tracker http://qlix.si/. V osebju je tudi moj sošolec, jaz sem uplouder zaenkrat pa še ni veliko uporabnikov. Uporabniki pridejo s časom, ko se za stran izve, zato tudi pišem tukaj, da to stran pozna čimveč ljudi. Rad pa bi tudi predlagal, da bi stopili skupaj. V mislih imam, da bi se na trackerju naredila skupina, ki bi nalagala stvari za linuxa. S tem bi tracker zacvetel in še programe bi lahko lažje delili, kar je plus za Linux uporabnike. Na žalost nimam idej kaj natančno bi nalagali, zato upam, da je komu ta ideja všeč in mi bo pomagal pri uresničitvi projekta.

LP

Erik

Komentarji

  • a pol noben ni za?...trackerju že kar uspeva...no, če bo kdo videl potencial v moji ideji, naj pove.
  • Se sploh splača imeti slovenski tracker poleg blinka in partisa ?
  • Cube Član Ubuntu.si
    pohvalno, vendar itak kar se opensource resitev tice, so prosto dostopne na internetu, in obicajno z dobri strezniki odzadi na dobri povezavi...

    lp,cube
  • matija Član
    uredil/-a 13. January, 2009
    Cube je dejal/-a:
    pohvalno, vendar itak kar se opensource resitev tice, so prosto dostopne na internetu, in obicajno z dobri strezniki odzadi na dobri povezavi...

    lp,cube
    se strinjam,
    ni pa lih uporabno če pomislemo da na torentih uglavnem ni vse legalno
  • Cube Član Ubuntu.si
    torrent je bil s prva namenjen legalnemu nacinu prenasanja, ampak s casom se je lahko pricakovalo da bo/je postal to kar je :D

    lp,cube
  • p2p dela čudeže,
    še vedno pa lahko ukinejo trackerje (ni lih popoln p2p)
  • matija je dejal/-a:
    p2p dela čudeže,
    še vedno pa lahko ukinejo trackerje (ni lih popoln p2p)
    Čudeže? Kakšne čudeže??
  • Vodo spreminja v vino. Še mal pa bo vino v kri. Čeprav nekateri to že zdaj znamo. :D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.