katera distribucija..?

waw, na youtube sem slučajno našel en zelo zanimiv video. je ena distribucija linuxa z nekimi dodatki, samo ne vem katera. ve kdo od vas?

link: http://www.youtube.com/watch?v=kMLQa9pd4Us

lp

Komentarji

  • napsy Član Ubuntu.si
    ti piše tam pod description katera distribucija je.
  • JA čist lepo piše, da je Kubuntu (ista distribucija kot moja) 7.10 (WTF zakaj še vedno 7.10 uporablja...)
    Plus kdo še uporablja Compiz na KDE?? Kwin je enak dobr pa še del KDEja je...
  • aha, nism vidu :D hvala. @rocker: to je vrjetno že en star posnetek ima mogoče zato 7.10 in compiz...

    ampak kako mu je je uspelo narediti tako namizje da nima ozadja ampak ima samo skupno ozadje?

    lp
  • Bi odpru novo temo, če ne bil naslov te "Katera distribucija?". Rabm eno distribucijo, ki poganja gnome in lahko bz živi na low compu. Zakaj to rabm? Moj načrt je eno 10 let staro kišto spremenit v komunikator za SiolTV. Zdej rabm eno distribucijo, kabl in playlisto pa sm naredu.
  • uredil/-a 14. February, 2009
    @Sega: ne sej vem... :D
    Ja za to pa rabš Compiz, ker Kwin nevem, če to podpira...
    V Compizu naštimaš, da so stranice Kocke skoz prozorne in, dodaš še ozadje za kocko (neki ala skydome...)
    Bom pa preveru, če ma Kwin tud to možnost.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Glede distribucije bi pa predlagu Knoppix al pa DSL. Sigurn pa ne kero z Gnome, ker je pač preveč "težek".
    Če pa pač ti windows managerji niso dovolj probi LXDE, lep (lepši kot Gnome ;) ) in še hiter...
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.