Nepravilnosti na ubuntu.si

Tole temo odpiram za opozorila o nepravilnostih na straneh ubuntu.si.
Morda bi bila lahko "lepljiva".
«1

Komentarji

  • http://www.ubuntu.si/dokuwiki/doku.php?id=spletna_kamera
    nepravilen prikaz vsebine: golo besedilo namesto oblikovanega (predogled je pravilen)
    http://www.ubuntu.si/dokuwiki/doku.php?id=namestitev_na_hp_compaq_6715s
    owned by jure
  • erik98 Član
    uredil/-a 23. August, 2008
    to je nekdo overwrital kao da je on ownal. vseeno bi rabli wiki samo za tiste ki so registrirani na forum. vsak tko nebi zgubli tega članka. in kolkor jst razumem je on to pisu da bi sesul ta server (tried but failed =P)

    EDIT: tista web kamera: wiki failed. predogled => OK!
  • bl4z Član Ubuntu.si
    mnja .. to se da uredit da se zaklene na forum userje ampak kaj koristi, saj lahko takisto se registira in kaj povoz ..
    zdej history se hran .. morm pogledat kako se restora ...
  • Sega Član
    uredil/-a 24. February, 2009
    to je se mi zdi da to...no mene na forumu moti nekaj stvari:
    - nova sporočila mi pokaže če se izpišem/odidem s strani v prebrana, čeprav jih nisem prebral,
    - ni ZS,
    - zakaj je tema kjer rocker prodaja zaklenjena???

    to sem se zdaj spomnil, bom verjetno še kaj dodal, ko se spomnim :)

    lp
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    - zakaj je tema kjer rocker prodaja zaklenjena???




    zato ker sem jaz zaklenil se mi zdi ker je že oftopic!
  • bl4z Član Ubuntu.si
    forum v osnovni verziji zal nima rs //morda bo naslednja verzija ze mela to
  • Malo posodobitve..
    Pred parimi minutami sem se registriral ter opazil opozorilo glede gmaila; da vrže sporočilo v spam.. Mogoče imam samo veliko srečo, ampak sporočilo me je pričakalo tako kot vsako drugo med "prejeto". Če se to ni naredilo samo meni, bi lahko tisto opozorilo odstranili :)

    lp
  • Kami Član Ubuntu.si
    uredil/-a 3. March, 2009
    Mogoče ne bi bilo slabo posodobiti forum na zadnjo različico punBB 1.3

    Prinaša kar nekaj izboljšav in novosti za razliko od 1.2 (obstaja tudi uradna razširitev za zasebna sporočila) :)
  • Prva stran strani izvrže grde napake glede array_slice() in posledično foreach()...
  • Warning: MagpieRSS: Failed to parse RSS file. (Invalid document end at line 2, column 1) in /var/www/vhosts/ubuntu.si/httpdocs/magpierss/rss_fetch.inc on line 238
  • Kami Član Ubuntu.si
    Sem popravil.
  • Marko30 Član
    uredil/-a 13. December, 2009
    Zakaj me vrže pogosto toliko vn, naprimer, ko sem se prej (pred nadgradnjo foruma) prijavil me je do dejanske odjave pustilo, da sem bil prijavljen ter sem lahko pošiljal sporočila, zdaj pa ko napišem in mislim poslat, mi sporoči, da nisem prijavljen v sistem-v forum, zakaj toliko meče ven (že po parih sekundah)???

    Je to zdaj napaka??

    ______________________________________________________________________________________________

    Ja, imam rešitev, le kliknit sem moral >Zapomni se me> _ geslo in je - dela za STalno!!!

    ______________________________________________________________________________________________
  • Kami Član Ubuntu.si
    uredil/-a 30. March, 2009
    Sedam mislim, da vas ne bi več smelo odjavljati.
  • Kami je dejal/-a:
    Sedam mislim, da vas ne bi več smelo odjavljati.

    Nič ni boljše, še me odjavlja avtomatsko!!?
  • Meni je bolj smešno to, da se ne morem odjaviti :D
  • Kami Član Ubuntu.si
    Kaj ti ne deluje odjava ?

    Meni drugače deluje oboje v redu :)
  • R33D3M33R Član
    uredil/-a 2. April, 2009
    Ne, ne dela. Ko kliknem odjavi, me sicer preusmeri na prvo stran, vendar sem še vedno prijavljen. Najverjetneje bo pomagalo, če samo pobrišem piškotke.

    edit: Ok, noče. Sicer mene ne moti... Se pa to dogaja na Operi 9.64
  • Kami Član Ubuntu.si
    Jaz sem sedaj poizkusil s Opero in dela odjava v redu.

    Poizkusi izbrisati piškotke iz domene ubuntu.si in bi skoraj moralo delati :)
  • Saj sem. Pobrisal sem piškotke in me je odjavilo. Nato sem se vnovično prijavil (izbrana možnost samodejne prijave), kliknil na odjavi pa ne naredi nič.
  • Kami Član Ubuntu.si
    Potem mora biti problem najverjetneje na tvoji strani, ker meni deluje odjava v redu (testirano z Opera 9.64).
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.