pomoč party

Sicer sem slišal, da naj bi bila podobno zadeva že velikokrat v Mariboru, ampak me vseeno zanima, kdaj bo spet linux ubuntu srečanje v mb, kjer bi se dalo inštalirat linux ter vse dodatke!

Komentarji

  • bl4z Član Ubuntu.si
    tudi jaz sem ze slisal (videl) za razne installfest-e in podobno, zal se cesa podobnega se nisem udelezil, bi pa bilo zanimivo
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    ah se nisem slisal
    fuck pa deca nemorte nic rect ;///
    jaz bi tud prisel
  • se obeta v bližnji prihodnosti kak install party?

    lp
  • christooss Član Ubuntu.si
    Kaj ko bi kdo k je iz maribora v Kibli povprašal če se da install fest nardit. Mislm da ne bi smel met nč proti. :)
  • Kami Član Ubuntu.si
    Jaz sem z Mb-ja pa sploh nevem ki to je...

    Baje je blizu narodnega doma? :)

    No 1x sem gledal slike z neke predstavitve tam pa je blo v narodnem domu
  • Lahka bi se tudi v LJ zmenli v Kiberpipi
  • christooss Član Ubuntu.si
    Tadej kiberpipa ni problem :) Mamo tm veze ;) ampak rabmo enga govornika :)
  • Kiberpipa ? A ni to malo majhno ?Od kar so nardili kabinete in vse tisto notr je placa za nekam postavit comp precej malo. Tud parkiranje in prenašanje mašin je nočna mora .Če nimaš laptopa seveda :) . Sej bi se dalo če nas nebi blo glih dosti. Bi se moglo zbirat prijave in to. Je pa ena drobra stvar pr vsem skupi. Zdej majo precej dobro povezavo in wlan je notr tudi porihtan. LP
  • christooss Član Ubuntu.si
    Glede na to da majo zdej Linux tečaj mislm da ni problema
  • gregor Član
    uredil/-a 18. January, 2006
    Hmm ja ok ...samo vseeno :) mašine in to so problem za prpeljat na lice mesta. Če seveda jz prov zastopim help party.
  • christooss Član Ubuntu.si
    Mislm da ni noben poblem prinest mašine Sej je samo ekran pa kišta druzga pa ni sej ni treba skenerja pa tiskalnika nost :)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    jaz na vse lane nosim masino in monitor .. kein problem :P ... itaq k bomo vsi zinstalirali bomo se kako igrco zaigrali ... q3 ker je opensource ter tece linux native :P
  • Joj igra ...ej a ves da nism se sploh nobene igre igral ne linuxu. Enkrat sm poskusu zinstalirat Americas Army in to je blo to. MIslim do zdej sm uporablju mojo AMD64 masino samo za octave. V glavnem tan not caram razne stvari ...in ja za mikrokontrolerje programirat. No si grem pogledat če je zadevca res open source. Mogoce me celo kej prime :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Če ste iz bližine krškega potem ste vabljeni na Linux dogodek.

    http://www.mc-krsko.si/App/Default.aspx?sitename=MMCP&subsitename=novice_new&r_news=0029

    Če imate še kakšen CD ki ga ne rabite pa ga prinesite sabo in razdelite med ljudi.
  • Z veseljem bi prišu pa je predaleč pa še šola me bo zadržala doma, cveki so začeli padat. :(
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    Elrond se strinjam ,(
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.