compizconfig maneger 3d box namizje

ziigaaa Član
uredil/-a 22. April, 2009 v Ubuntu Touch in 3D namizja
mi lahko prosim razlozi naloziu sem si compizconfig maneger pa si dam obkljukam box namizje pa efekte pa 3d okna la kaj ze pol pa hocem to probat pa nwm kako tam gledam bljiznico pa stisnem alt+ctrl+down pa ne odpre al kaj je treba tuki si se morem naloziti kaj druga ker sedaj je izbira za samo 2 namizja pri boxu bi jih naj blo pa 4.??

pls,help.

se upravicujem za pisavo se mi mudi ..

Komentarji

  • si ga zagnal? najprej odpreš, potem pa v (pri tebi verjetno zgoraj desno) klikneš z desno tipko in izbereš...tega se pa ne spomnem točno, malo probavaj, mogoče ti rata :)

    lp
  • za število namizij klikneš desn klik na pult(kjer menjaš namizja) in pod nastavitvami nastaveš kar češ
  • alo kako si pa js pol nastavim kaksni screene za odzadje boxa???

    mislim okolico boxa??
  • to naštimaš nekje u compiz managerju
  • mene pa zanima kako naredim to tak kot neko kocko...to sem videl na youtube in me zanima kako nardit...pa slišal sem nekaj o nekem configu ki ga uporabim in si naredim compiz po configu
  • ziigaaa Član
    uredil/-a 26. April, 2009
    alo majeric vs kako to nardis to gre tam na tiste kao pakete al ka je nekki na synaptic al aka ze pol pa lahko tam vneses v search compizconfig maneger pa ga pol nalozis. In potem lapo vidis kao box pa pol neki efekti pa premikanje boxa aja pa se neki ce bos hotu met box al kaj vec si daj vec namizja kot 2 to nastimas odspodi desno-na namizju.

    oprosti za nepopolno razlago ger sem trenutno na xp pa si nism prevec zapomnu.
  • da ne bom odpiral nove teme .. mi lahko kdo pove kako je to narejeno => http://www.youtube.com/watch?v=pTRsLW0eet0 ... kako lahko dosežeš da imaš animirano sredino ? pa ozadje .. in da vidiš skozi namizja ipd ?

  • Ok I'v been asked a million times how to do this so here it is sticky:
    1. install linux
    2. install compiz
    3. enable 3d cube, wobbly windows..ect
    4. set cube opacity slider BOTH to 25.
    5. use a skydome and check off "animate" (panorama's from google images work well)
    6. Install atlantis "fish" plugin
    you can get it here:
    http://gitweb.compiz-fusion.org/?p=fusion/plugins/atlantis;a=snapshot;h=7084e9dff32ac147edc5b912588cbc468795ba35;sf=tgz
    (extract to your home dir, go into that directory inside a terminal, type "make" then "sudo make install"

    whew.. that should be it.. everything else is just tweaking for days however you like it.
    more info is really more info ;)
  • Ledstorm +++ Član
    uredil/-a 20. July, 2009
    Pod točko 3 in pol.

    Še prej moraš aktivirat gonilnike za grafično, da dela compiz: Sistem -> Administracija -> Hardware drivers. ;)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.