Podatki in potrdila o Ubuntu.si aktivnostih

Torej.. lepo bi prosil vse ki imajo podatke TER potrdila (če so možna) o ubuntu.si aktivnostih.
Zakaj nam to rabi?
Iz enega preprostega razloga..danes smo namreč hoteli postat uraden ubuntu LoCo team vendar so nas začasno zavrnili na podlagi preslabe dokumentacije o ubuntu.si aktivnostih.
Zato vas prosim, če mate linke/videe/slike/papirje da jih tukaj posredujete da jih lahko navedemo na tej strani
Do zdej smo navedli že nekatere stvari..
npr:

#
Old hardware collection - collecting old hardware for children in Uganda - discussion at ubuntu.si forum
#
Ubuntu stickers - Ubuntu stickers by Blaž Praper - discussion at ubuntu.si forum
#
Ubuntu Slovenian Translators - Slovene Ubuntu localization group - ubuntu-I10n-sl at launchpad, ubuntu-I10n-sl at wiki,
#
Ubuntu Lite - Ubuntu for older computers by Matic Ahačič - Ubuntu lite at ubuntuforums.org
#
Ubuntu.si community presentation - At Kiberpipa by Matic Ahačič (27.02.2007) - video
#
Ubuntu 9.04 release party 1 - At Klub ajdovskih študentov in dijakov by Martin Božič (25.04.2009) - more information at ubuntu.si forum
#
Ubuntu 9.04 release party 2 - At Kiberpipa by Luka Napotnik (05.05.2009) - video
Torej še enkrat..podatki in potrdila!

In to še ni vse! Tudi o tem kaj mi - ubuntu.si skupnost planiramo v prihodnosti! Eventi! Prevajanja! Karkoli se spomnete!

P.s. Vso potrebno dokumentacijo je potrebno zbrat v roku enga meseca!
«1

Komentarji

  • Kami Član Ubuntu.si
    Tako kot je povedal CrazyLemon.

    Dobrodošle so razne povezave, slike, videi in podobno iz preteklih dogodkov (pa seveda, napisati čim več dogodkov in projektov, kjer so sodelovali članki slovenske Ubuntu skupnosti - install partiji, predavanja, srečanja ...).
  • napsy Član Ubuntu.si
    Lahko bi se kdaj posedli za mizo pa prediskotirali kaj bo z wikijem pa forumom.
  • Kami Član Ubuntu.si
    Vsekakor bi lahko razmislili tudi o kakšnem srečanju v živo tekom tega oziroma naslednjega meseca :)
  • Cube Član Ubuntu.si
    tekom naslednjega meseca bi mi ustrezalo tudi meni,...
  • napsy Član Ubuntu.si
    Lahko bi malo kontaktirali bivše profesorje iz srednjih šol in se zmenili za kakšna predavanja
  • update: pred kratkim sm poslal sporočilo uporabniku david_ozura glede humanitarne akcije za pomoč otrokom v Ugandi..vendar ni o tem nikjer pisalo da se je tudi ubuntu.si skupnost odzvala na to akcijo..tko da tega potrdila žal ne bo šlo dobit..
    sporočilo sem pravkar tudi poslal G-manu glede release partya v Ajdovščini...

    Še vedno imamo približno 3 tedna časa za vsa potrdila in za vse nadaljne dejavnosti ubuntu.si skupnosti..zato še enkrat vas prosim da nas spomnete o dejavnostih katere niso naštete na zgoraj omenjenem linku..in če je možno prilepite (link,foto,video) še potrdilo o tem..
  • G-man Član
    uredil/-a 23. June, 2009
    Pozdravljeni vsi skupaj, dogodek ni bil na www.kas.si objavljen zato, ker sem čist pozabil na to obvestilo (sicer nekdo drug ureja novice, čeprav sem sam admin spletne strani :/). Bo pa v prihodnje vsekakor drugače.

    Predlagam, da bi imeli ob prihodnjem srečanju kakšen wikišprint. Po moje bi bilo smiselno, da dokumentacijo uredimo in pišemo na uradnem Ubuntu wikiju namesto da imamo svojega in tako razpršujemo informacije po spletu. Poleg tega je dober občutek biti del globalne skupnosti.
  • napsy Član Ubuntu.si
    Torej zanima me, če se bi dalo sklicat meeting v naslednjem tednu enkrat v lj?
  • Cube Član Ubuntu.si
    men je v naslednjem tednu ql.
  • napsy Član Ubuntu.si
    dobro se bi bilo usedit pa mal prediskutirat glede wikija pa majic
  • tole je še aktualno?

    če je, kakšna potrdila je potrebno priskrbeti?

    v podjetju imamo izobraževanje za delavce na čakanju pa bom verjetno predstavil ubuntu OS in se lahko to tudi uporabi, a ne?

    lp
  • glede na to da nisem bil obveščen o nobenem ubuntu irc meetingu predvidevam da je še aktualno..
    glede potrdil pa
    Zato vas prosim, če mate linke/videe/slike/papirje da jih tukaj posredujete da jih lahko navedemo ..
  • BigWhale Član Ubuntu.si
    Tale tema je prilicno mrtva, ima kdo kaj proti, ce jo ozivim in zacnem malo bolj aktivno delati na LoCo 'projektu'? Po prebiranju dokumentacije in wikija se mi zdi, da se lahko komot 'zagrebemo' za tole zadevo. Samo malo bolj bi bilo potrebno formalizirati srecanja in cilje.
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    @BigWhale: +1 z vsem, kar si napisal.
  • napsy Član Ubuntu.si
    BigWhale: kar, lahko bi se tudi zmenli za redne sestanke, mogoce kar zraven lugosa
  • No danes sem malce posodobil AA ..po novem zgleda takole https://wiki.ubuntu.com/SlovenianTeam/ApprovalApplication
    Če ma kdo še kako dokazilo naj ga kr sm prilepi :)

    P.s. lepo bi bilo če bi res imeli redne (enkrat na mesec recimo) sestanke..če nič drugega na IRCu
  • BigWhale Član Ubuntu.si
    A me lahko nekdo tukajle doda kot admina?

    http://loco.ubuntu.com/teams/ubuntu-si
  • napsy Član Ubuntu.si
    Se kaksna beseda glede mailing liste.

    Uradni dopisni seznam za ubuntu.si se nahaja na naslovu https://lists.ubuntu.com/mailman/listinfo/ubuntu-si , kjer se debatira (oz. se bo) o delovanju skupnosti, objavo zapisnikov srecanj, predlogov za ekipo, etc. Vabljeni
  • Hvala Matjaž..bom dodal v ApprovalApplication :)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.