Predlogi: To pa res ja

Tega pa bomo vesli da nam boste pomagali.

Komentarji

  • Lep pozdrav
    Zelo lepo je da je nekdo, ki misli tudi na nas ki imamo tezave z anglescino oziroma vsaj z pisanjem v anglescini :)
    Imam pa prosnjo oziroma vprasanje kje postavit vprasanje v zvezi z kernelom? Ker bi ga rad nadgradil iz 386 v 586 ali 686 ?? pa ne vem kako in zakaj?
  • Js mam sicer en dost bedn predlog ampak me usen mal mot... in sicer ubuntu.si mam u bookmarkih in zravn se ti nardi ena ikonca... in zravn ubuntu.si je prazen list papirja (ni ikonce), medtem ko na vseh drugih straneh mam ikonco.. 24ur.com, email.si, slo-tech, gmail, ...


    Upam d je to odvisno od vas in ne od koga druzga da nism preveč zgrešu ;)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hm to pa admninistrator strani mora odločit
  • No pol sm prov naslovu ;)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja mara blaž orgirat pa dat Ubuntu ikonco

    Kajneda blaž da bos to naredil sedaj med prazniki
  • Seveda da bo =)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    androxxl je dejal/-a:
    Lep pozdrav
    Zelo lepo je da je nekdo, ki misli tudi na nas ki imamo tezave z anglescino oziroma vsaj z pisanjem v anglescini :)
    Imam pa prosnjo oziroma vprasanje kje postavit vprasanje v zvezi z kernelom? Ker bi ga rad nadgradil iz 386 v 586 ali 686 ?? pa ne vem kako in zakaj?
    zakaj bi pa namestil na 586 ali 686?

    aja dobrodošel na foromu
  • Hvala za dobrodošlico.
    Kaj pa ja znam sm mislim da moj HT prescot ne dela z vsemi zmogljivostmi :)
    Sicer pa, kaj ti pa ja vem. Jaz in računalnik sva kot konj in kuhinja. Ampak vseeno mislim da bi mogoče kaj delalo hitreje če bi bil kernel prilagojen za boljši procesor.
    Vsaj tako jaz mislin.
    Pa se enkrat hvala za dobrodošlico.
    lep pozdrav
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hm nisem še pokušal stem mogoče bi google pomagao
  • Kdaj se bo dalo na forumu dodat svojo slikico oziroma vsaj ja sm si jo probal gor nalozit pa ni šlo.
    Pa tudi nihče drugi jih še nima. Čeprav ima forum to opcijo vsaj tako se mi zdi. ;)
    Tako da bi lahko vsaj malo uredil svoj profil.
    Drugače pa vsem ki se trudite tu na forumu želim vso srečo in le tako naprej.
    Zelo sem vesel da se je ustanovil slovenski ubuntu forum.
    lep pozdrav
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    že gre dodajat

    aja saj nan je tudi lepo da smoga ustvaril ,)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Blaž a boš spremenil prvo stran v tako kot je bla. Bi blo pa fino če bi blo cko da bi blo na levi strani menu s katerim dostopamo do vikija in foruma. na desni pa novice Samo tist blok ki je na desno pri novicah. Da bi bla začetna stran bl dinamična.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    amama .. ja naceloma ... lahko ... pac iscem moznost najvec ucinka za najmanj dilea .. :P

    kaj pa ce nardimo tko, da dve strani iz wikija pokazemo na prvi, saj ni problem, ce se nato w vikiju se 1x ponovita !?
  • christooss Član Ubuntu.si
    Hja nevem a ne bi kr naredu da je prva stran na pol stacionarna. S tem rešiš da je vedno ista oz taka kot hočeš pa še za wiki ni treba password itd.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    mas prow .. bom si vzel dones neki minut casa pa bom naredu nazaj
  • napsy Član Ubuntu.si
    Na glavni strani ubuntu.si naj bo en velik napis 'Prenesi zdaj', kjer je link do iso slik
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hm ja bl4z se da to uredit?
  • bl4z Član Ubuntu.si
    na kaj naj nastavm link ... cdimages.ubuntu.com ?? al kam na wiki od ubuntu .. dejte link kam nej to kaze pa nastavim ..
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja dj kr na download na ubuntu.com
  • Našel sem eno napako - slovnično ali typo (verjetno je problem pri prevodu slovenskega vmesnika PunBB in ne vem kdo to prevaja, da se mu sporoči za popravek)

    Napaka: mošnosti namesto možnosti.

    image
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.