CD ji predlog

avg 16 12:49:41 christooss ej
avg 16 12:49:59 christooss dons sm dobu 100 :) CDjev Hoaryja
avg 16 12:50:32 christooss pa sm dobu idejo da bi eden od nas naredu tekst ki bi se ga dalo pol notr v cdje ko bi se talalo.
avg 16 12:50:48 christooss na papirju bi blo na kratko kaj je ubunutu pa reklama za stran
avg 16 12:50:56 christooss pa da je eden od cdjev livecd
avg 16 12:51:00 christooss en pa install cd
avg 16 12:52:27 christooss kako se vam to zdi?
avg 16 12:52:44 christooss enako bi blo lahko tud za breezyja

Sm dal kr log iz irca ker se mi ne da pisat :)

Komentarji

  • Kami Član Ubuntu.si
    Jap, to bi blo kul.

    Nekdo bi mogo naredit en kul tekst ja.

    MogoËe nekdo, ki ima malo bolj?i printer (pa maybe na bolj?i papir - foto papir?), npr zgoraj logo od ubuntu.si nekaj teksta od strani pa link :P

    DrugaËe, pa jaz sem tudi naroËo par cd-jev zadnjiË, tak da Ëe bomo delili se ?e moremo za tekst zmenit :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Sej je lahko Ërno belo Nej edn napi?e Ëe se mu da :)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    jhm dobra ideja sam nekdo ki ima te cede doma ;) ker potem si öe morajo poöiljat to vse ;)
  • christooss Član Ubuntu.si
    JEST mam cdje doma samo jih je zdj samo 83 :)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    pa to zadosti
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja nevem Ëe je zadosti itak se ne gre za cko vse svetovno akcijo. Gre se pa za to da z akcijo SLOpapir v vsak Ubuntu paket :) Vsakemu damo mo?nost oz. ga prosimo da vlo?i to v svoje ?katljce. Pol Ëe ste vi dobil kej cdjevm pa bi jih lahko scherali. gre se za to da vsak mal prispeva. Sej jih je velik v sloveniji naroËil CDje.

    P2P CD SHARING :)
  • Kami Član Ubuntu.si
    SI ?e naredo kak naj ni listek polek zgledal?
  • christooss Član Ubuntu.si
    nope ne ?e :) oops

    Se bom zdjle lotu.
  • Malo off topic ampak nisem hotel za? et novega posta, niti nisem vedel, kjer bi ga lahko postavil.

    christooss, ali si moral pla? ati kaj carine za tistih 100 cdjev ali je šlo skozi brez problemov. Rad bi namre? naro? il 40 cdjev za naš multimedijski center, pa se nebi rad zafrknil, ker imam z našo carino slabe izkušnje.
  • Kami Član Ubuntu.si
    Nop, jaz nisem rabil pa sem jih naro? il 120.
  • christooss Član Ubuntu.si
    Nobene carine nobene poštnine samo en prijeten pogovor z gospodom, ki raznaša te pakete. Samo tolk da sm mu povedal kje to? no živom. Potem pa sm ga po? aku pred bajto. In mi je izro? il boks. Sm se podpisal in odprl škatlo :)

    Zanimivo je tud da sm dogu paket kljub temu da mam v priimku ? je <---ki valda niso pravilno prikazani na temle forumu :), pa sm vseen dobu paket
  • Kami Član Ubuntu.si
    Glihkaj dobo moje CD-je, trajalo je to? no 1 mesec :)
  • Kje to lahko narocis?
    in
    Ali zgledajo kaj bolje kot na tehle cd-jih na katerih mam trenutno verzije ubuntuja, kubuntuja, saj veste ''smartbuy''...?
  • Kami Član Ubuntu.si
    http://shipit.ubuntu.com

    Ja lepi kartonasti ovitek pa potiskan CD :)

    Bom skeniral later on
  • christooss Član Ubuntu.si
    Jest sm tud dobu cdje. Jupiiiiiiiiiiiiiiii
  • Kami Član Ubuntu.si
    Zgleda so danes vsi v slo dobli, ker moji frendi so tudi danes dobli.
  • jast sem jih dobu ze pred dvemi tedni!
    in so se ze razprsili do kolegov! :)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.