Ubuntu forum me ne mara

in jaz tudi ne tega, da me stalno meče dol. Pišem odgovor na temo (ali pa začnem temo), in ko hočem poslat, ugotovim, da sem vmes postala "neprijavljen gost". Zakaj tako? :/

Komentarji

  • No, mene tudi ne. Na tem računalniku namreč vedno pozabi, da sem obkljukal zapomni si me. Klikniti moram Prijava in nato me prijavi. Zanimivo je, da na drugem računalniku dela brez težav. Hmmm....
  • Jaz imam podobne težave tu na svojem računalniku. Prijavim se na forum in hočem kje kaj napisat in ko bi bilo treba sporočilo poslat mi napiše da nisem prijavljen. Zakaj prihaja do tega ne vem.

    LP androxxl
  • No, samo, da nisem edina, torej nisem jaz kriva :D Je pa zelo zoprno, bi se dalo kaj rešit?
  • da nimate naštimano da browser počisti piškotke ko ga zaprete?
    mogoče je to en razlog..
    drug razlog je ta..da mogoče niste izbrali avtomatsko prijavo..
    tretji razlog je pa zaenkrat neznanka :D
  • Kami Član Ubuntu.si
    Dostopate do strani vedno preko enakega naslova (vedno www.ubuntu.si ali ubuntu.si in ne enkrat preko www in drugič brez)?
  • Rešeno zame. Med zaznamki sem imel ubuntu.si brez www. Sedaj dostopam le preko www in se vedno pravilno prijavi.
  • Kami Član Ubuntu.si
    Sem tudi jaz uredil, da sedaj vse zahteve preusmeri na www tako, da bi moral biti problem rešen tudi za ostale.
  • rejven Član
    uredil/-a 29. March, 2010
    meni hitri odgovor še vedno ne dela :D oz. kakor kdaj:)
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    uredil/-a 11. May, 2010
    Jaz sem imel enake težave, dokler nisem omoogčil samodejne prijave.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.