update

update ubuntu 5.04 na verzijo 5.10

http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=26417

link ki vam pojasni kako ,P
«1

Komentarji

  • bl4z Član Ubuntu.si
    zanimivo ... bom si pogledu kaj je novga in ce je kaj konkretnega bom sprobal
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    men dela sam slo jezik nedela
  • christooss Član Ubuntu.si
    KONČNO!!!!!!

    Hm scream probej poskat vse pakete s slovenianlanguage pa probej inötalirat.

    Aja če öe nism reku

    KONČNO
  • Kami Član Ubuntu.si
    Ah, sem probal in me ni kaj preveč navduöilo.

    Dokaj buggy :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    ti pa tvoji bugi. Jao kami ccc
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hehe men dela
    vse ;P
  • christooss Član Ubuntu.si
    kaj pa xine
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    kaj za xine? men dela v galvnem ,P
  • christooss Član Ubuntu.si
    ja ce ti xine dela. Kami res je mal je bugast ampak ne cko da ne bi blo za prezvet :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Mal samo system manager zajebava na začetku je treba stisnt Vredu dvakrat pol pa ni problema. Bo pa padel članek o tem hehe. Mal kaköni so novi futerji. Pa to pa kaj je treba pazt. npr kako naötimujeö slovensko tipkovnico!!!!
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    jap ja ;)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Dodatek k temi

    Po upgradu namestite ?e paket

    ubuntu-desktop

    z ukazom
    sudo apt-get install ubuntu-desktop
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hm kaj pa je novga
    aja še to kaj naj naredim ker je en paket pkvarjen??? sem poskusil z -f upgrade pa -f dist-upgrade pa nič vedno enako
  • Screamboy... mislm d ni -f upgrade alpa -f dist upgrade...ampak samo apt-get -f install ;)
  • christooss Član Ubuntu.si
    you got that right devil.

    Scream kaj je novega npr. jest sm zdej v menuje dobil Ubuntu language selector pa ful ?e novih stvari je in?taliral. mislm da tud OOo2

    Nekaj je novega ampak ne prov cko zlo velik :) MoogoËe ti bo zdej konËno Theme selector delal. MogoËe
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    aham saj sem mel že nameščen to ,P
    to sem že vse imel kaže ;p

    hm ok saj theme manager mi deluje že nekaj časa
  • No tut jst sm izpelju vse to (update na ubutu 5.10 in install ubuntu-desktop)..
    Sedaj pa imam po meniju polno dvojnih stvari.. ves openoffice in še ostale stvari... in v upravitelju paketov synaptic imam polno zasteril paketov...
    Kkšn nasvet ?
  • bl4z Član Ubuntu.si
    naceloma ce v /etc/apt-get/repositories odstranis stare linke in pozenems apt-get update bi ti moralo strare pakete zbrisat (za to ne dam roke v ognja), meni pa itaq lahko sam vn pomeces aplikacije ktere en rabis !
  • Nope ne zbriše starih stvari. Žal.
  • Je pa to dobr po en stran ker mplayerja ni v breezy repozitorijih pa še nekaj drugih stvari. Cko da s synapicom al pa apt-get remove odstrani paketke ki ti hodijo odveč
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.