Strokovnjak za linux serverje

Živjo !

Zanim me, če je kdo od Vas, ki pozna in zna delat z linux serverji, pripravljen, da bi mi zrihtal eno stvar.... Gre za trik s serverjem....

morali bi se dobiti na pijači, da lahko zadevo razložim, pa tistemu, ki bi mi to zrihtal bom plačal...

Torej enega linux freak-a ki pozna trike z linux serverjem bi rabil....

Sem iz LJ ampak če ni nobenega iz LJ pridem tudi kam drugam.....

Tnx in LP............

Komentarji

  • Če ne iščeš pomoč ter ne nudiš trikov,nasvetov,člankov ter vodičev ampak nudiš delo potem gre tole pod oglase.
  • imam problem. Imel sem siol internet, in Linux ubuntu8...... in kasneje tudi zadnjo distribucijo Ubuntu10...... ko sem preklopil internet k Amisu imam pa hud problem:internet (youtube, FB, karkoli v zvezi z intertnetom) mi dela tako počasi, da se mi bo odpeljalo :) imam dualboot in internet z vindovs 7 laufa k raketa (mam pa windovse sam zarad abletona,ki ga uporabljam za produkcijo glasbe,in ga načeloma ne maram uporabljat za karkoli v zvezi z internetom,zarad virusov+to, da sem antitalent za računalnik) ima kdo kakšen nasvet al pa idejo kaj naj storim,da mi bo Linux spet normalno šibu(FB, youtube,....) no sestra ma pa Appla in tud zadeva laufa... s svetlobno hitrostjo :) hvala :)
  • grega sam neki mi povej
    kaj za vraga ima tvoj problem veze z oglasom k ga je 'dejnehidej' napisal?

    Odpri novo temo v forumu "namestitev" in si pred tem preberi http://www.ubuntu.si/punbb/topic/4466/
  • Cube Član Ubuntu.si
    dejnehidej opisi problem na pm pa bom videl ce ti bom znal pomagati.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.