[rešeno] Pokerstarsa mi ne želi inštalirati !

Na računalniku imam inštaliran Slobuntu 10.10-2 pri tem sem si želel še naložiti Pokerstars z programo Wine ki sem ga mogle sam pobrati z interneta.
Pri inštalaciji za Pokerstars mi javi napako da ne morem inštalirat mislim da tudi drugih programov ne bom mogel nalagati na Linux napaka je pa naslednja:

The file/home/stane/prenosi/Pokerstarsinstall.exe is not marked as executable.
If this was downloaded or copied from an untrusted source, it may be dangerous to run.
For more details,read about the executable bit.

Prosim vas za obrazložitev kako bi lahko zaganjal programe preko Wineta.

Hvala

Komentarji

  • z desnim gumbom na datoteko od pokerstarsa klikni , nato klikn lastnosti ( properties ) -> zavihek dovoljenja ( permissions ) -> spodaj dej kljukico kjer imaš "Izvedi - Dovoli izvajanje dat kot programa" ( executable file ) pa bo zagnal.
  • rejven je dejal/-a:
    z desnim gumbom na datoteko od pokerstarsa klikni , nato klikn lastnosti ( properties ) -> zavihek dovoljenja ( permissions ) -> spodaj dej kljukico kjer imaš "Izvedi - Dovoli izvajanje dat kot programa" ( executable file ) pa bo zagnal.

    Najlepša hvala sem potem šel malo po forumu brskat pa sem našel enaki problem bi mogle vseeno prej na forumu pogledat preden sem šel spraševati tukaj.


    Hvala še enkrat.

    LP
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.